Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Reorganizacija košarkaškog kluba Crvena Zvezda u saradnji sa košarkaškim klubom FMP Železnik je počela još 2011. godine. Mislio sam da će do sad navijači jugoslovenskog sportskog društva preboleti tu činjenicu. Zajeb'o sam se, očigledno. :lol:

Ako je Čović za nešto kriv, nadam se da će jednog dana završiti u zatvoru. Do tad, nadam se da će poguziji na klupi jugoslovenskog sportskog društva dati mnogo razloga za nervozu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

nismo mi, navijači JSD, oni koji bi trebalo da prebole bilo šta :plaz:

vama je taj Čović žaba koju gutate, nemamo mi ništa s njim.

i znaš vrlo dobro koji je pravi put izbavljenja od finansijskog kraha sportskog kluba.

eno ti Rendžersa... postoje od kad je fudbal izmišljen, pa ih ništa nije sprečilo da krenu od četvrte lige, i na stadion im dolazi 40000 ljudi da pruži podršku kad je zaebano.

ali u zemlji Srbiji je dovoljno da Vučić nabaci cvikere, ubica premijera da se proglasi Big Bossom i da se nemilice troše budžetske pare a poverioci ne smeju da pisnu jer će biti pohapšeni.

naravno da će Ćoki biti procesuiran, nećemo priviriti u EU dok se slične barabe ne hospitalizuju...

a što se reorganizacije tiče, kk fmp je promenio ime u kkczvbgd, pa u kkczvdiva, pa u kkczvtelekom...

ako ste vi spremni da progutate tu priču, nema problema, navijajte za koga hoćete, vaš izbor.

ali isto tako, svi koji ne navijaju za kkfmpczvbgddivatelekom imaju pravo da stvari posmatraju onakvim kakve jesu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

pa ok, ne vidim gde se ne slažemo?!

KK Crvena Zvezda postoji ali se ne takmiči.. i tamo je predsednik onaj zgubigan Pavlović.

a ova Zvezda koja se sad takmiči i menja nazive zapanjujućom brzinom (ne bi li se zabašurila stvar) je bivši FMP.. PIB i žiro račun joj je na adresi Stjepana Supanca - Železnik.

i za taj Železnik sad navija pola Srbije :osmeh:

nema veze, nek' navija ko za koga hoće, ja se samo nadam da ovaj kragujevački scenario nije uvod u još žešće frke, a plašim se da jeste.

pa kako to može da tamo neki Jugosloveni budu prvaci u fudbalu šestu godinu uzastopno, i u košarci dvanaestu godinu... hapsi, kolji, gazi tu jugoslovensku antisrpsku bagru...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 11 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...