Idi na sadržaj

Omiljene serije...


Preporučene poruke

  • Odgovori 59
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:uzbud: pronašla sam je na hrt-u i opet gledam: volim :srce:

Ne znam samo da li volim seriju zbog njega.. ili njega zbog serije..?! U svakom slučaju Dexter Inače te polu_riđe_plavušane i ne primećujem ali on ON.. je nešto posebno.

Sad ja malo zatrpavam temu, ali počinju nove NOVE epizode Dosije X!  Još 10 epizoda novog nastavka!  Obično ne volim ovakvo nastavljanje bilo čega, ali prethodni mini serijal je bio sasvim pristojan.

  • 3 sedmica kasnije...

Dodajem novu: Castle..

Nik Castle (Nathan Fillon) je zvijezda književnog svijeta, ali pati od kreativne blokade. Castle i detektivka Kate Beckett (Stana Katić) se bacaju u istragu serijskog ubojice koji ubija imitirajući slučajeve iz jedne njegove knjige. Ofkors, Castle i detektivka Kata imaju "ono nešto" pa se među njima odmah rađa kemije. Oriđiđi, nema što!

Slicno je Mentalistu, kojeg obozavam .. :srce:

Nego...

nathan-fillion-castle-tv-series-promos-m

:balavi:

Izmenjeno od strane člana Orion Lady
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Ne znam samo da li volim seriju zbog njega.. ili njega zbog serije..?!

Od sinoć ZNAM. Seriju volim zbog njega.

Pa ..

Došla sam kući ranije - zbog njega

Ušla -Izašla sa NSP u sekundi - zbog njega

radovala se što nožOm probi cipelu (sa sve nogom) onom TejkIt skotu - zbog njega

skakala po sobi k'o skakavac - zbog njega

i zaspala bi k'o utihnuli jaganjac..

i večerala bi..

da poTom ne bi šta bi :dry:

..... ako čujete ovih dana da je neko tresnuo maljem ili preboJo onu Lumen.. da je nan'o povrede s'dugotrajnim posledicama onoj njenoj odvratnoj faci s'onim sprčenim ustima, znajte

to sam učinEla ja - zbog njega.

(slobodno) Call me DexterKa

b79b8620.jpg

:srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

U onom tamo mom slinom pobrojavanju, zaboravEla sam par serija koje sam bas volela da gledam:

30. Nestasne godine - Australijanska serija, bila izuzetno popularna kad sam ja bila klinka u osnovnoj, ako se dobro secam, prikazivala se na Trecem kanalu RTS - a. Bila sam tako opsesivno zaljubljena u Drezika da je tu moju beskonacnu ljubav prekinuo tek Leonardo di Kaprio kad se pojavio u "Titaniku" (da, dobro sam rekla.. :kez: ).

31. Bracne vode - Ili, neprevazidjeni Al, Pegi, Keli i Bad Bandi. Jedna od serija koju bih uvek mogla da gledam.

32. Tudje - sladje - Ili "Always greener". Jos jedna australijanska serija, prikazivala se na Kosavi dok je ista jos postojala. Pustali je 5 puta, ja 5 gledala.

33. Prljava znacka - Jedna od onih serija koje te zakuju za tv. Radi se o drugoj strani policije, onoj korumpiranoj.

34. Prava krv - Najnovija serija koju sam odgledala preko neta, za koju sam se potpuno zalepila, zaljubila u glavnog glumca i ne mogu da docekam jun da pocne emitovanje pete sezone. Mislim da se ovako na neku seriju nisam nalozila jos od kad sam gledala "Cari" onomad.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 godina kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...