Idi na sadržaj

Omiljene serije...


Preporučene poruke

Koje su to serije koje ste voleli da gledate, ili koje sada ne propustate na TV programu? ............ Od domacih serija bih izdvojila 'Vratice se rode' kao najdrazu, tj. najbolju (sasvim subjektivno), a od stranih, ljubitelj sam americkih sitkoma kao sto su 'Prijatelji', Vesele 7O-e, Svi vole Rejmonda, itd. Malo ozbiljnije: Poaroa, Dr Hausa. ............ Koje su vase? :vez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 59
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:uzbud: pronašla sam je na hrt-u i opet gledam: volim :srce:

Ne znam samo da li volim seriju zbog njega.. ili njega zbog serije..?! U svakom slučaju Dexter Inače te polu_riđe_plavušane i ne primećujem ali on ON.. je nešto posebno.

Sad ja malo zatrpavam temu, ali počinju nove NOVE epizode Dosije X!  Još 10 epizoda novog nastavka!  Obično ne volim ovakvo nastavljanje bilo čega, ali prethodni mini serijal je bio sasvim pristojan.

Volim ''Dr.House'' - taj lik je fascinantan, sasvim :ok:

Volim i ''Nip/Tuck'' - eee... to je super serija... :stid2:

Nekada sam pratila i ''Uvod u anatomiju'' i neke humorističke serije poput ''Alo, alo'' ''Rejmonda'' ''Prijatelji'' i sl.

Sada, odgledam reprizu Hausa (upravo će početi na fox life) i možda na nešto naletim, poput ''Nip/tuck'' :uzbud: koji sam pomno pratila svaku epizodu... zbog radi čika doce...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Strane:

Visoko prvo mesto (sa atributom - serija mog života) je Leteći cirkus Montija Pajtona;

Dalje idu Mućke, Alo, alo, ali i South park... I, tu bi možda nekako bio i kraj, da nisam, priznajem, voleo da pogledam i serijale kao što su Kafić - U zdravlje, Dr Bejker pa i Svi vole Rejmonda, Dadilju i Moje drage komšije (kod ove tri poslednje priznajem snažan uticaj moje supruge)...

Domaće:

Više od igre je na prvom mestu. Ne znam zašto, ali nekako ne mogu da se setim još neke omiljene domaće serije, osim možda, nekih starih serija, ako su to sada uopšte domaće, kao što su Kuda idu divlje svinje i Naše malo misto...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Strane:

Visoko prvo mesto (sa atributom - serija mog života) je Leteći cirkus Montija Pajtona;

Dalje idu Mućke, Alo, alo, ali i South park... I, tu bi možda nekako bio i kraj, da nisam, priznajem, voleo da pogledam i serijale kao što su Kafić - U zdravlje, Dr Bejker pa i Svi vole Rejmonda, Dadilju i Moje drage komšije (kod ove tri poslednje priznajem snažan uticaj moje supruge)...

Domaće:

Više od igre je na prvom mestu. Ne znam zašto, ali nekako ne mogu da se setim još neke omiljene domaće serije, osim možda, nekih starih serija, ako su to sada uopšte domaće, kao što su Kuda idu divlje svinje i Naše malo misto...

Potpisujem

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Ja sam od onih osoba koje se ne zadrzavaju mnogo uz TV i ne drzi ih mesto :jok:

Mogu da gledam samo one serije od 20tak minuta :lol: sve preko mi je zamaranje :uredu:

Inace sam nekad bila opcinjena bioskopom,ali TV je odavno prestao da bude "deo"mog zivota :kez:

Serija "Prijatelji""Mucke" i tako te humoristicne serije :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelji, Seks i grad...to su one koje mogu gledati reprizu reprize.

CSI volim jako, ali su ih toliko televizije isforsirale da ja ne znam više ko pije ko plaća. :blink:

Nip tuck, toliko bolesno dobra, da ne možeš da ne gledaš. Rtl hrv reprizirao nema ni 10-ak dana.

Od novijih volim Lie to me, The Bing bang theory, Dexter (boleeeesno dobra!)..

Dr. House i Grey's Anatomy isto ispratila skoro pa sve.

Od starijih volim Mućke.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Bolje je pitanje koje serije nisam gledala i koje mi nisu omiljene :kez:

Pa, da krenemo:

1. Mucke - Neprevazidjena serija. "He who dares, wins" :uzbud:

2. Seks i grad - Mozes gledati uvek i u svako doba, meni nikad nece prestati da bude zanimljiva, iako je gledam n - ti put

3. Prijatelji - Isto kao i serija iznad

4. Vesele '70 - e - Skoro je nisam gledala, ali je jedna od retkih koje sam skoro sve ispratila

5. Alias - E, tu sam svaku epizodu pogledala, zahvaljujuci Leptiricu :kiss:

6. Haus - Verovatno jedna od najboljih serija ikada

7. Dadilja - Serija koju ne mozes da ne gledas. San svake devojke da je zapazi princ :stid:

8. CSI Majami, Las Vegas, Nju Jork - Sve gledala, sa tim da mi je po pobrojanom redosledu pojedini "serijal" CSI i omiljen

9. Bones - Islo je u dobrom terminu, iako mi je sama glumica isla na odredjeni zivac sa svojom nezainteresovanoscu. Dobra tematika.

10. 3. kamen od Sunca - :uzbud: Isto serija od koje mogu reprizinu reprizu da gledam

11. Kako sam upoznao vasu majku - Lepa serijica :)

12. Vil i Grejs - Isto, reprizinu reprizu

13. Ocajne domacice - Bila je interesantna prva sezona, malo i druga, posle su zakomplikovali za sve novce

14. E. R., Cikago bolnica, Uvod u anatomiju i Privatna praksa - Sve sam gled'o, neka dosta davno, neke relativno skoro. Ne volim mnogo doktorske serije, al' bitno da gledam :kez:

15. Stazisti - Islo mi u nezgodnom terminu, ali sam gledala kad uhvatim. Mnogo dobra :)

16. Tri Hil - Navadila me kuma, pa sam pratila. Dobra serija, prati tako teen zivote.

17. Bekstvo iz zatvora - Da nisam imala na disku, ne bih pogledala sigurno. Ionak osam odgledala samo da serijala.

18. Cari - E, to sam stvarno gledala pomno i sa velikom paznjom. I sad da je repriziraju, gledala bih.

19. Rezi me - Eksplicitna, na momente vulgarna i opscena, ali dobra.

20. Nikita - Jbt, kako sam volela tu seriju. A tek Majkla.. :balavi:

21. Kneginja Anastasija - Serija zbog koje volim ruski. I glavnog glumca :stid:

22. Apsolutno fantasticne - Davno sam je gledala, ali serija sa pravim engleskim humorom

23. Moje drage komsije - Serija koja traje kao film, sa efektima Almodovadorskog humora, nema sanse da je pronadjem da je skinem.

24. 'Alo, 'alo - Reprizinu reprizu. Obozavam, em seriju em muziku.

25. Svi vole Rejmonda - Serija koju sam obozavala da gledam sa mojima

26. Torcvud - Ide dosta kasno, ali sam je ranije gledala. Dobra tematika, za onog ko voli naucnu fantastiku

27. Sopranovi - Zao mi je sto sad nisam ispratila sve. Kao klinka sam gledala, ali mi nista nije bilo jasno

28. Zenski zatvor - Gledala sam je bar 3 puta

29. Ljubav, navika i panika - Jedina domaca serija koju sam volela da gledam

Neku sam sigurno zaboravila :beyond:

I da, jednom prilikom sam rekla da ne gledam TV puno.. :smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Od stranih, volela sam da gledam:

'Allo 'Allo

Only Fools and Horses

Friends

The Simpsons

Everybody Loves Raymond

3rd Rock from the Sun

CSI Miami, Las Vegas, New York

The X-Files

The King of Queens

Ugly Betty

Od domacih sam odgledala:

Vratice se rode :oki:

Sva ta ravnica :oki:

Moj rodjak sa sela

Ranjeni orao

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Homicide life on the street

Eeee... to je bila serija... baš dobra, sa netipičnim detektivima, dobricama i poštenjacima, nego onako... svaki lik je bio priča za sebe... i način snimanja serije, brzo menjanje uglova i kadrova scene, pa više ne znaš gde se nalazi... gledala sam tu seriju :uredu:

Dr. Housa i sad ne propuštam... sve, i nove epizode i reprizine reprize... volim njegov način kazivanja prave istine, sa velikom dozom sarkazma i ono njegovo ludilo...mnogo mi se sviđa :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

"Rode" i "Moj rodjak sa sela" gledam uvek sa istim zadovoljstvom.

Smatram ih najboljim serijama poslednjih 30-ak godina.

Od stranih sam voleo jako "Vesele sedamdesete", a uz "Mesto zlocina" (u bilo kojoj varijanti) odmaram mozak, jer znam da ce na kraju uvek ekipa resiti sve :) (ali mi jako prija atmosfera i likovi u seriji, kao i fotografija).

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Nemamo temu o serijama. :blink: E sad imamo! :kez:

Podsetite se ovde nekih omiljenih serija iz prošlosti, ili nas uvedite u neke nove a dobre, koje propuštamo. Ja imam nekoliko serija koje prosto obožavam, i par koje s vremena na vreme pratim.

Najbolje serije su mi:

'Allo 'Allo

Prijatelji

Mućke

Zvezdane staze Enterprajs

Dosijei X

Odeljenje za ubistva

Skontali ste, volim britanski humor i dobro odrađene krimi i naučno-fantastične serije... Kad god naletim na Dr. House, obavezno pogledam, obožavam tog arogantnog, bolno iskrenog lekara.

Koje vi serije volite i pratite? Šta vas privuče određenom serijalu?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...