Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Mene FF nije nešto dojmio. Obožavam jake, ali baš jake mentol bonbone, pa sam možda previše očekivao od FF-a.

No, nemam neke svoje omiljene. Više koristim žvake, opet što ljuće.

Ova teme me je iz prve asocirala na ovu prigodnu pesmicu:

Izmenjeno od strane člana Adrijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 sedmica kasnije...

Jedine mentol bombone koje priznajem su one livene sestougaone, zelene boje.

Oni ostaju u mojem najranijem secanju jer je moja prababa kupovala i cuvala ih u staklenoj tegli. Uvek mi je dala jednu bombonu, kadgod sam joj navratio posle ustajanja (naravno pre dorucka, zbog cega je moja mama uvek bila ljuta). One su bile odlicne, sa najboljom mentolskom aromom koja se zamisliti moze. Kasnije, sredinom `70-ih, proizvodjac je promenio tehnologiju i iste bombone su postale nesto sladje, kvareci moj opsti uzitak. Pravu inflaciju tradicije su bombone dozivele posle vlasnicke transformacije, sada se mentol bombone istog oblika proizvode i u odvratnoj plavicastoj boji i loseg mentolnog ukusa.

Voleo sam i one gumene mentol bombone oblika figurica za igru ne ljuti se covece, u mojim igrama ti bomboncici su predstavljali kamene stubove pored zamisljenog puta, kojim su se kotrljali moji autici.

:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Meni se najviše dopadaju one male zelene polukuglice pa kao da su zamočene u kristal šećer. Jednom sam pojela dve kesice u cugu i preživeh. :uzbud: Stomak se malo bunio ali sam bljuvala vatru.

Ne volim mentol bombone osim navedenih a negro sa odžačarom ne svrstavam u mentol i njih volim.

Problem je što nikada ne pojedem bombonu dve već idem do dna kesice i ne može bog otac da me zaustavi. Ako ima još koja, i nju istresem. Par puta sam se obrukala u gostima ali to je jače od mene. :lol:

Kad-kad deci kupim da ih obradujem iako znam da nisu ljubitelji ljutih bombona ali uvek kažem, neće se baciti. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...