Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 219
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ostavilo me bez teksta prosle nedelje jedno cedo od 5 godina iz moje grupe...preslatka (a koja nije?!) devojcica. Nekako je februar u nasoj grupi pun rodjendana i tako ja spomenuh da je i meni u subo

Ostavilo me bez teksta,  pravom smilu te reči ali onom pozitivnom!   Pre desetak dana zakažem online termin za pravljenje lične karte, naravno sa određenom dozom rezerve...ali hajde da probam, ništa

Pre mesec i po dana, uprava napravi neke radikalne rezove....premesti moju sjajnu koleginicu u drugi objekat a meni dopadne ...........(preskočiću ovaj deo!!!) koleginica! Nikako ne može (ja lično mis

Zakačene slike

Koliko je zastrašujuće i poražavajuće ovo istraživanje.... :(

Još strašnije je to što ovo baš i nisu mala deca!! 

 

Evo koliko je lako oteti malo dete

Joey Salads odlučio je napraviti mali 'društveni eksperiment' koji će, sigurni smo, šokirati sve roditelje. Jedina poanta na kraju svega je - opreza baš nikad dosta...

Joey je s malim psom prilazio majkama u parku i detaljno im objasnio šta će učiniti. Kada su mu pokazale dete i uverile ga da ono neće hteti pričati s njim, on je toj djeci i prišao. 

Nakon samo nekoliko sekundi razgovora i igranja s psićem, sva su deca potpunog neznanca odlučila uzeti za ruku i bez razmišljanja poći s njim. Tako je roditeljima pokazao da razgovor i uveravanje nisu dovoljni. Decu treba uvijek imati na vidokrugu i u nekim se situacijama zaista ne odvajati od njih. 

 

 

 

 

 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Danas čitam u jadnin novinama "Informer" kako je dete palo sa neogradjene terase koja je visoka 2,5 metara od tla. U šoku za deteom skočila je i majka. U podnaslovu piše " Na svu sreću dete je povredilo samo glavu! :blink: WF???

Nisam mogao da verujem da je napisano to što sam pročitao, tražio sam grešku u svom čitanju ali je nisam našao. Jasno pise da je na svu sreću dete povredilo samo glavu. Ne mogu da zamislim to biće koje je napisalo ovakav tekst. Pa da li je moguće da jedno ovako nepismeno biće, da ne upotrebim neki teži izraz, može sebe smatrati novinarom? Ja to sigurno ne mogu. Ni do sada nisam čitao te glupe novine, a od sada ih neću ni pogledati.

P.S.

Šta bi pisalo u Informeru da je dete kojim slučajem oderalo koleno ili lakat? 

 

Izmenjeno od strane člana Faramir
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

..ali u pozitivnom smislu!! Svaka čast onom ko se ovoga setio!!

"

Kazna za pijane vozače rad u mrtvačnicama

Tajlandske vlasti planiraju da vozačima, koji su u pijanom stanju izazvali saobraćajne nesreće, odrede kaznu da rade u bolničkim mrtvačnicama kako bi bolje sagledali svoju neodgovornost na putevima.

Kazna za pijane vozače rad u mrtvačnicama

Svake godine tokom tradicionalnog jednonedeljnog odmora za Novu godinu, u Tajlandu se dešavaju saobraćajne nesreće s velikim brojem žrtava zbog vozača koji se s proslava vraćaju u pijanom stanju.

Tajland je druga zemlja po broju udesa za vreme praznika tokom kojih, u proseku na svakih sat vremena, poginu dve ili tri osobe i bude povređeno do 160 osoba.

"Vozači koje budu osuđeni na kaznu zbog saobraćajnih nesreća biće upućeni na rad u bolničkim mrtvačnicama", izjavio je tajlandski zvaničnik Krijangdedž Džantaravong.

"To je strategija da se takvi vozači uplaše da sednu za volan u pijanom stanju jermogu i sami da završe u mrtvačnici. Cilj te mere da se ljudi odvrate i obeshrabre od takvog ponašanja", rekao je taj zvaničnik i dodao da bi takva kazna imala više efekta nego društveno koristan rad u parkovima ili bibliotekama. Prema njegovim rečima, kažnjeni vozači bi trebalo da "uvide i fizičke i mentalne posledice". "U mrtvačnici će raditi na sređivanju i transportu leševa, kako bi to bolje razumeli i postali savesniji i tako bezbednije vozili", dodao je tajlandski zvaničnik."

 

izvor

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prokomentarisem  ja  jednu  objavu,kad  se  onaj  iznad  mene  obrusi  na  mene :blink:,cak  se  moj  komentar  nije  odnosio  nanjega,aliiii..,napade  me  najcrnje  pa  jos  skenirao  i  moju   pocetnu  stranu  sa  sve  obavestenjima  o  igricama,sto  njemu  posluzi  kao  glavni  argument  u  raspravi..:krsti:..cuj  raspravi,silne  epitete mi  nadenu..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 4 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...