Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 219
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ostavilo me bez teksta prosle nedelje jedno cedo od 5 godina iz moje grupe...preslatka (a koja nije?!) devojcica. Nekako je februar u nasoj grupi pun rodjendana i tako ja spomenuh da je i meni u subo

Ostavilo me bez teksta,  pravom smilu te reči ali onom pozitivnom!   Pre desetak dana zakažem online termin za pravljenje lične karte, naravno sa određenom dozom rezerve...ali hajde da probam, ništa

Pre mesec i po dana, uprava napravi neke radikalne rezove....premesti moju sjajnu koleginicu u drugi objekat a meni dopadne ...........(preskočiću ovaj deo!!!) koleginica! Nikako ne može (ja lično mis

Zakačene slike

...i lik mene gurne i kaze da ako nemam kljuc od ulaza i zalupi mi vrata. :blink::blink::

Mufljuz. :ljutko:

Recimo da je tebe zapamtio pa nemoj ti ali namestis mu neku drugaricu da mu nekako izkamci broj telefona, ondak das oglase u svim rubLikama, da prodaje kola, izdaje kucu, poklanja psa, menja zenu... i metnes njegov kontakt telefon.

Ko ga jebe, nek ga zovu dok ne premine. :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Naslovi.. kraTki

Majka bacila decu sa terase, pa i ona skočila!

U ambis bacili dete i sebe!

Dok pacijenti umiru, lekari se tuku!

Razneo se bombom zbog razvoda

Srbija: Zaposleni se ubijaju zbog mobinga

Lažni agent BIA pljačkao Novosađane

Supružnici zajedno izvršili samoubistvo

Uhapšeni jer su maltretirali supruge

Porodično u smrt zbog bolesti i bede

Žena sprečena u pokušaju da skoči sa Brankovog mosta

Policajac se ubio skočivši sa Palate Srbije

Direktor aerodroma razlupao radnju suvenira

i naSlovi... duuugački

Šutanovac: Uzrok samoubistva nije socijalnog karaktera. :zakletva:

Manji požar ugašen je u podrumu zgrade u centru Beograda u kojoj je i sedište vladine Kancelarije za pridruživanje Evropskoj uniji.

Vatrogasci su intervenisali u zgradi u Nemanjinoj ulici 34, pošto je u podrumu primećen požar.

Vatra je izbila u podrumu u sedištu vladine Kancelarije za pridruživanje Evropskoj uniji

Požar u zgradi vlade u centru Beograda

Požar u Kancelariji za evropske integracije

Gorelo u zgradi Vlade

Požar u vladinoj zgradi u centru Beograda

Manji požar u vladinoj zgradi

Požar u Vladinoj zgradi, vatrogasci sprečili posledice

a najbolji i najDuži je:

"Neko je kresn'o šibicu. Preti stihijski požar (maloj piKsli u) zgradi vlade u centru Beograda. Vlada z(a)brinuta, grad uplašen od sagorevanja, građane 'vata (ljubav, navika) panika

... a vlaDar se cHesHlja :hahaha::hahaha::hahaha:

i tako :wacko: svaki dan me oStavlja bez teksta, saznanje u kojoj papuaniji baNaniji ja (jbt) živim.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Zove skolski drugar mog tinejdzera, da ga pita kad sutra idu u skolu. Kako znam da je gubio godinu zbog neopravdanih casova, priupitam klinca da li sad ide redovno. ........- 'Ide, kako kad. Cale mu za svaki dan placa po 3OO din i kutiju cigara' ........ Ti ces, sine moj, i dalje za DZ :raspolozise: a cik da vidim neopravdani. ........ OT. 'Ko sam ja da drugima sudim?' No coment.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...