Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 219
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ostavilo me bez teksta prosle nedelje jedno cedo od 5 godina iz moje grupe...preslatka (a koja nije?!) devojcica. Nekako je februar u nasoj grupi pun rodjendana i tako ja spomenuh da je i meni u subo

Ostavilo me bez teksta,  pravom smilu te reči ali onom pozitivnom!   Pre desetak dana zakažem online termin za pravljenje lične karte, naravno sa određenom dozom rezerve...ali hajde da probam, ništa

Pre mesec i po dana, uprava napravi neke radikalne rezove....premesti moju sjajnu koleginicu u drugi objekat a meni dopadne ...........(preskočiću ovaj deo!!!) koleginica! Nikako ne može (ja lično mis

Zakačene slike

  • 1 mesec kasnije...

Žene :ajme: 

radeći ovaj posao poslednje dve godine sam shvatila

da ne možeš izaći na kraj sa ženama, nikad!

I još jedna stvar, ne smeš pokazati da si dobar i da želiš pomoći...

jer tad te koriste svi i ispadneš dežurni magarac :ljutko: 

Svake godine pred godišnji, svi su nervozni i iščekuju odmor

i tad nikako ne možeš ugoditi i biti dobar...

Pouka iz svega- ne moraju da me vole, ima ko mene da voli... samo moraju da me ispoštuju kao i ja njih :beyond: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Žene :ajme: 

radeći ovaj posao poslednje dve godine sam shvatila

da ne možeš izaći na kraj sa ženama, nikad!

I još jedna stvar, ne smeš pokazati da si dobar i da želiš pomoći...

jer tad te koriste svi i ispadneš dežurni magarac :ljutko: 

Svake godine pred godišnji, svi su nervozni i iščekuju odmor

i tad nikako ne možeš ugoditi i biti dobar...

Pouka iz svega- ne moraju da me vole, ima ko mene da voli... samo moraju da me ispoštuju kao i ja njih :beyond: 

Ti si još dobro i prošla, meni su ove godine pretili da će "presaviti tabak"-ja im rekla -slobodno!

E zato ću ja da "punim tabak" ove godine! 
Pa kad uporedimo na kraju godine pisanija...neće valjati na kraju godine....

​Onda  sam  lepo imala sastanak i najavila im od septembra radikalne promene. 

Čudno su me gledale kada sam im saopštila šta planiram i nikako im to ne ide iz mene i moj karakter! 
Prekipelo mi! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

​Vreme je da digneš ruke od čuđenja!

Mene više ništa ne može iznenaditi:......oguglala!!

​Ajd što sam ogulala, nego što sam počela da se smejem, kao ''lud na brašno'' :lol: 
Naime, danas komšinice pričaju o tome, kako je Džulija Roberts počela da pušta dlake ispod pazuha.. i ostalim delovima tela, kao kontra (što ima neke logike - možda) muškarcima, koji se depiliraju. Jaaaao izrazi njihovih lica, a ja gledam u njih kao tele :lol: 

''Aman žene.. pa da li ste svesne koliko smo medijski izmanipulisani?'' Kažu.. pa postoje fotografije.. a rekoh ''Da.. postoje i programi za obradu i doradu istih..'' i opet se ogradim da je čitava priča u fazonu ''može da bude, ne mora da znači''. 
Kada sam kod kuće, ne gledam informativni program, komuniciram sa ljudima, koji su na sličnim frekvencijama kao i ja.. što opet ne znači da je neko bolji, ili gori od mene. 
I da.. u svemu.. ali u svemu mogu da pronađem lepšu stranu medalje, svesna.. da smo zaglibili... ali.. svako vreme ima svoje i dok je žive glave, sve je rešivo. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Juce odgledala reportazu o renoviranoj zgradi  Kinoteke :ok:..odusevila sam se!! Covek cije je idejno resenje prihvacen je Pavle Vasev,nas arhitekta.Imao je najbolju i najjeftiniju ponudu na tenderu,a ono sto sam videla je fantasticno.Za odradjeni posao dobio je nagradu u Londonu ,u konkurenciji 66 projekata njegovih kolega iz 30 zemalja. Kakve bisere mi imamo,samo kad bi ih pustili da rade!! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Pre mesec i po dana, uprava napravi neke radikalne rezove....premesti moju sjajnu koleginicu u drugi objekat a meni dopadne ...........(preskočiću ovaj deo!!!) koleginica! Nikako ne može (ja lično mislim da NEĆE) da prihvati grupu....i pošto ne uspeva da izađe na kraj sa četvorogodišnjacima (!!!!!), a mene nema (!!!) rekla je deci da sam se ja razbolela zato što oni nisu bili dobri!! 
JA U ŠOKU!!! Roditelji očajni...e onda sam pre odlaska u šumu otišla do vrtića, izljubila SVU decu i objasnila im kako i zašto me nema na poslu.

Njoj sam se samo "profesionalno javila" ali sam napomenula osobi koja me menja da može da joj se javi problem od strane mojijh roditelja-čisto da zna!

Ne mogu da verujem koji debil !!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Potpuno sam izgubio poverenje u obrazovni sistem u Srbiji. Moja koleginica kaže da juri prosek 10 na Ekonomskom fakultetu u Novom Sadu. Reče pre par dana. Juče ja dođem u smenu i na prvi pogled vidim grešku u obračunu na jednom od aparata. Sad, ja definitivno nisam genije za matematiku, ali osnovne stvari poput sabiranja i oduzimanja mi obično "idu od ruke" brzo i lako. Uočite grešku:

Prethodno stanje -500 poena.
Novo stanje +82.500 poena
Razlika: 82.000 poena

- Ipak si napravila grešku na dvojci. Oduzimala si stanje direktno umesto da dodaš 500 na novo stanje.
- Nisam, dobre su pare.
- Pare jesu na osnovu poena, ali poeni nisu, pa automatski nisu ni pare. Oduzimala si umesto da sabereš, iznosi su sa različite strane nule.
- Pa dodala sam, sabirala sam.
- Šta si sabirala? -500 i +82.500? Ako "sabereš" minus sa plusem, dobiješ pogrešan iznos, minus i minus daju plus pa moraš da... - prekinula mi vezu.

Sad ja vas pitam da li je realno da neko ko "juri desetku" na EKONOMSKOM FAKULTETU ne ume da nađe razliku između dva broja ako je jedan od njih negativan? Efektivno, da NE UME DA ODUZIMA? :ajme: Ko su ti profesori, kakve predmete predaju i kako dodeljuju ocene? Kako buduća kompanija da bude sigurna da je zaposleni sa svim desetkama neće zakopati u crno osnovnom računskom operacijom? I najvažnije... kako jebote?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hmm.. da li je ona (koleginica) prošla pored ekonomskog fakulteta? 
I.. sam potez prekida veze.. 
Naravno da sam od obrazovnog sistema odavno digla ruke.. jbte, kada sam pročitala da će Cecina pesma da bude u čitankama za V razred, mislila sam da je to naš debilski smisao za humor i smejala se kao skot :lol: 
Kada sam se uverila da je ipak istina, nije zezanje - imala sam utisak kao da mi je neko zavalio šamarčinu. 
E da.. da li tvoja koleginica uopšte studira? Ozbiljna sam. Elementarne stvari su u pitanju, a ''juri desetku''.. :blink: 
 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa... ne znam. Prilično zbunjena non-stop, sa manjkovima u kasi već nekoliko puta i stalnim prigovorima zbog osnovnih stvari i stalnim traženjem slobodnih dana zbog ovoga ili onoga -  što joj sve prolazi jer realno ima dosta više posla nego ja - gomila nedoraslih klinaca slini nad njom tokom celog dana. Prilično nezrelo biće, sve u svemu, a desetke mi svakim danom postaju sve sumnjivije, one male stvari koje ona slučajno ne zna se nakupljaju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovo kao da je naša privatna prepiska :lol: 
Znaš sa kakvim profilima ljudi dolazim u kontakt.. sarađujem.. 
Ima prelepih devojaka.. napucanih u fullu.. i zaista su fantastične, ali tu se priča o posedovanju jahti, kamiona, aviona, apartmanima u centru grada.. tako da samo vučem paralele. Mislim se.. ''slatka moja'' ne bi ti bila ovde, a ujutro se pakovala za prvi let u (za Larnaku).. :lol: 
 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...