Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 2 meseci kasnije...
  • Odgovori 219
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ostavilo me bez teksta prosle nedelje jedno cedo od 5 godina iz moje grupe...preslatka (a koja nije?!) devojcica. Nekako je februar u nasoj grupi pun rodjendana i tako ja spomenuh da je i meni u subo

Ostavilo me bez teksta,  pravom smilu te reči ali onom pozitivnom!   Pre desetak dana zakažem online termin za pravljenje lične karte, naravno sa određenom dozom rezerve...ali hajde da probam, ništa

Pre mesec i po dana, uprava napravi neke radikalne rezove....premesti moju sjajnu koleginicu u drugi objekat a meni dopadne ...........(preskočiću ovaj deo!!!) koleginica! Nikako ne može (ja lično mis

Zakačene slike

Ljudi, ne mogu da verujem kako nas je Fejsbuk ujebao sa stranicom... :ljutko:  Radiš i mučiš se (Goga se polomila da objavljuje što više) i nakupiš 2300 pratilaca da bi ti neki seronja sve to bez upozorenja i bez obrazloženja jednostavno uklonio. Ni mejl ni poruka, ništa - puf! Kao da ništa nisi radio sve vreme. :grrr: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

To i ja pretpostavljam, ali mi nije jasno da FB bez ikakvog obaveštenja samo ukloni kompletnu stranicu. Po bontonu ako ni po čemu drugom - stranica vam je uklonjena zbog toga i toga. Mada mislim da bi bilo normalno i da se da neki rok da se otklone eventualni nedostaci... ali dobro, šta sad, idemo dalje. :) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

To i ja pretpostavljam, ali mi nije jasno da FB bez ikakvog obaveštenja samo ukloni kompletnu stranicu. Po bontonu ako ni po čemu drugom - stranica vam je uklonjena zbog toga i toga. Mada mislim da bi bilo normalno i da se da neki rok da se otklone eventualni nedostaci... ali dobro, šta sad, idemo dalje. :) 

Javiće se oni, samo da dođe na red za proveru u  gomili isto tako prijavljenih "neprimerenih" profila samo kada shvate da tu nema ničeg ne primerenog. 
Onda će da se izvinjavaju i to će biti normalno da ti nemaš prava da se ljutiš... :grr: 

​Polako ćemo da se podižemo. Lajk po lajk.. imali smo lep broj, ali.. kao i na forumu.. nisu bitni brojevi.. bitni su ljudi.. pregleda smo imali.. i imaćemo ih. Na sve to gledam, kao na neki signal.. da ćemo možda stranicu da okrenemo malo.. modifikujemo. Ima ova glava ideja.. i postoji taj naš admin, koji ima strpljenja da bude tu, isprati.. :kiss: 
 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Danima razmišljam o notarima :ljutko:

S obzirom na okolnosti, primorana sam da ih obilazim...

U gradu ih ima desetak i spadaju u posebnu kastu,

zaštićeni su poput belih medveda, a pri tome su oholi, nevaspitani i bezobrazni....

Imali smo zakazano u 14.00 jednu overu,

da bi me zvali dan ranije i pitali mogu li doći pola sata ranije.

Ok, pristala sam, samo da to završim.

Dolazim koji minut ranije, a devojka koja radi na prijavnici ni dobar dan ni šta tražim tu.

13.50 se smilovala da pita šta čekam i objasnim da smo zakazani za pola dva.

- Dobro, sačekajte tren....

Taj tren se produžio do pola tri,

Kad su nas dva pomoćnika odvela u kancelariji

i bez previše pitanja i priče ulazili i izlazili iz kancelarije

pokazali gde potpis i kraj.

Na prijavnici taksa je 7.800,00 dinara

 :sokiran:

Gospodju notarku nismo ni videli....

Ni dobar dan, ni pomoz' Bog,

ni izvinjavamo se što smo kasnili, što ste čekali...

Ništa!!! :ljutko: 

Pa, gospodjo notarka.... džaba Vam sve diplome i sva zvanja i to što ste jedna od retkih... osnovnu kulturu i vaspitanje nemate      :blabla:

To je sramota... a koštate... mnogooo koštate....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Deco, zato se za antivirus plati. Koliko para, toliko muzike. Od sveg srca preporučujem Kasperski. Prva godišnja licenca košta 3700 dinara, a obnova 3080 dinara. (Može i preko mene. :icecream: ) Već duže od deceniju na mnogo računara koristim KAV i grešaka nije bilo. Sem ono jedna verzija, pre šest, sedam godina, što je malo gušila sistem, ali i to je ispravljeno u narednoj inačici.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Luminice, ondak da ti dam jedan savet. Kod mene kada donesu računar sa sličnim simptomima, u devedeset posto slučajeva je problem što ima dva, pa i tri antivirus programa instalirana istovremeno! Opredeli se za jedan, Avira, Avast, ... svejedno. Ali pazi da ne instaliraš i drugi, jer se međusobno jako ne vole i guše. Naši ljudi pate od boljke koja se zove "ne čitanje". Na mnogim sajtovima se uz neki željeni, besplatni program provuče i antivirus. Potrebno je samo dečekirati predloženu opciju. Ali, ko će se zamarati sa čitanjem, lakše je samo kliknuti na "Nekst". 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne brini,nisam ja od tih.Nista ja ne instaliram,ne diram..dodje majstor ,odradi i strogo mi je zabranjeno da ista diram,klikere bih pokvarila.Marfi iza mog ramena sedi i ceka priliku,znaci,kad krene da baguje,on opet dodje ,sredi,ocisti..i tako :uredu:

​ISTA SITUACIJA!!! Kao iz onog vicao Hasinom putu u svemir- "Nahrani majmune i ne diraj dugmad!!"

Samo što ja odnesem laptop mom najboljem majstoru na svetu!! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne brini,nisam ja od tih.Nista ja ne instaliram,ne diram..dodje majstor ,odradi i strogo mi je zabranjeno da ista diram,klikere bih pokvarila.Marfi iza mog ramena sedi i ceka priliku,znaci,kad krene da baguje,on opet dodje ,sredi,ocisti..i tako :uredu:

​P' dobro - i to je rešivo :) 
Ispočetka sam isprobavala sve živo. Jednom mi se desilo da instaliram i dva antivirusa istovremeno.. i oborim sitem :lol: 
I te je rešeno uz pomoć prijatelja :pehar: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...