Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Ugradila treću dojku da postane poznata

Džasmin Tridevil potrošila je 20.000 dolara na operaciju kojom joj je ugrađena treća dojka, a sve s ciljem da postane poznata.
tri_sise.jpg
Tridevil radi kao maserka na Floridi, a operisala se pre pet meseci.

"Bilo je vrlo teško pronaći nekoga ko će to uraditi jer krše pravilo o etici. Nazvala sam između 50 i 60 lekara i niko nije želeo to da uradi", rekla je Tridevil.

Prošlog meseca postavila je video na Jutjubu na kojem je pozirala u bikiniju. Ističe da je osećaj sasvim normalan i da je jedina razlika u bradavici koju je tetovirala.

Dvadesetjednogodišnjakinja je štedela dve godine kako bi platila operaciju, i filmsku ekipu koja je prati.

"Moj san je da se pojavim na MTV-ju. Svaki fening ulažem u ovo i nadam se da će uspeti. Želim da budem slavna i bogata. Uradila sam to i zbog toga što na ovaj način odbijam muškarce jer ne želim više da izlazim", kazala je.
Podršku roditelja nije dobila, ali se nada da će vremenom prihvatiti njenu odluku.

 

izvor

 

Znači nemam reči!! Šta sve današnjoj omladini neće pasti na pameti!!!Razmišlja li ona o tome da jednog dana treba da bude majka???
Verovatno NE!!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • Odgovori 219
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ostavilo me bez teksta prosle nedelje jedno cedo od 5 godina iz moje grupe...preslatka (a koja nije?!) devojcica. Nekako je februar u nasoj grupi pun rodjendana i tako ja spomenuh da je i meni u subo

Ostavilo me bez teksta,  pravom smilu te reči ali onom pozitivnom!   Pre desetak dana zakažem online termin za pravljenje lične karte, naravno sa određenom dozom rezerve...ali hajde da probam, ništa

Pre mesec i po dana, uprava napravi neke radikalne rezove....premesti moju sjajnu koleginicu u drugi objekat a meni dopadne ...........(preskočiću ovaj deo!!!) koleginica! Nikako ne može (ja lično mis

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Samo ću citirati razgovor od danas...devojčica ima 5 godina!

 

M-"Ej, znaš gde su bili moji mama i tata za vikend?" 

Ja-Ne...?

M-"Bili su na Vojislavu Šešelju!" (sledi dečiji osmeh od uha do uha)

(to prati moj nedefinisani pogled...!)

Ja-...lepo...baš lepo...

M-" Znaš tamo ne idu mala deca, ali tata je meni sve snimio pa će mi pokazati! Šešelj je jedan jako pametan čovek!!! On je znaš bio puno puta u zatvoru baš zato što je tako jako pametan i što ne vole drugi da on bude pametan!"

Ja-....Jeste (nemam snage od šoka da pokažem nikakvu emociju) samo... mislim da  to što je tata snimio ti nećeš razumeti... 

M- "To mi je i tata rekao ali pokazaće mi slike!! :kez:  I znaš, kada ja budem velika i ja  ću ići isto da vidim kako je on pametan!! 

Ja-....baš lepo ... ( :( :( :( )

 

Totalno sam apolitična osoba ali bukvalno sam ostala bez teksta................................... :(

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 sedmica kasnije...

Ostavilo me bez teksta,  pravom smilu te reči ali onom pozitivnom!

 

Pre desetak dana zakažem online termin za pravljenje lične karte, naravno sa određenom dozom rezerve...ali hajde da probam, ništa ne košta....
Odem desetak minuta ranije, dežurni policajac me uz osmeh pošalje u sobu 17.
Ispred nikog...
Sačekam pola minuta...i priupitam
-Da li ja treba kuc..kuc..ili će neko da me prozove?
-"Samo vi kucnite".
Pokucam, uđem unutra, tamo nasmejana mlada simpatična žena reče:
-"Uđite Dragana. Otvorila sam da vidim ko je sledeći pa sam vas poznala po kosi. Jel to sve vaša kosa"
-  jeste.... :kez:
-"Izvolite sedite.."
Dok sam ja sela ona nastavlja dalje
-"Neću vas fotografisati, ova fotografija ovde vam je baš jako lepa, samo ćemo je preneti. "
-Tako...?...a ja se doterala :fijuk:
-"Nema potrebe...ovde ste baš lepi  :) "
Dok je to pričala, već je skenirala jedan dokumenat... drugi..... nešto odštampala, ja potpisala..
-"5 januara će biti gotova.preuzećete je kod mosta, to je to...gotovo."
-...(ostala sam bez teksta)
Imala sam zakazano u 14.oo a bila sam gotova u 13.55!
Svetski!!!!

 

Kako sam imala u tašni male poklončiće-magnete za frižider u obliku biber crepa morala sam da joj poklonim jedan.

-Toliko ste mi danas ulepšali dan, da sad moram i ja Vama da ga ulepšam. Srećna nova godina :)

(sad je ona ostala bez teksta!! ..neka je :fijuk: )

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Ostavilo me bez teksta prosle nedelje jedno cedo od 5 godina iz moje grupe...preslatka (a koja nije?!) devojcica.

Nekako je februar u nasoj grupi pun rodjendana i tako ja spomenuh da je i meni u subotu rodjendan.

"A hoces nam doneti torte? A hoces nas zvati na rodjendan? A gde ces ga slaviti? Haaajde nas zovi na tvoj rodjendan!"...nizala su se njihova pitanja i zelje. :)

Cetvrtak, moja jutarnja smena te nedelje, dolazi ta preslatka devojcica, prilazi mi i pruza nesto umotano u papir i vezano pertlom u masnu:

"Izvoli, ovo sam ti ja donela poklon za rodjendan." 

Zanemela sam ali se brzo pribrah i zahvalih uz poljubac.

"Sve sam to sama upakovala i zavezala".

"Divno si to uradila mila moja."

Otvaram poklon a u njemu jedan sok od ananasa, kesica grisina i kutija Munchmellow-a.

Zahvalila sam joj se jos jednom, cvrsto je zagrlila, ponovo poljubila i tiho joj rekla da je divno to sto je uradila ali da nije trebala...

"Znam da nisam trebala ali ja sam to zelela."

Dakle, kad je to izgovorila ne da sam ostala bez teksta nego ne znam odakle sam izvukla snagu da se ne resplacem pred svima. 

 

Boze, kako deca umeju da te ostave bez teksta svojom iskrenoscu, spontanoscu, paznjom bas kad se najmanje nadas i ocekujes.

Ovo je nesto sto se pamti za zivota!  :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...