Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Ne bih tragično doživeo vest o smaku sveta za 14 dana. Ljudska civilizacija je protraćila vreme koje joj je stavljeno na raspolaganje na ovoj planeti, bolje da nestane kao posledica neminovnosti u funkcionisanju svemira nego da se samouništimo.

Ne znam kako bih proveo preostalo vreme. Verovatno bih se smejao očaničkim pokušajima ljudi oko sebe da nabave zalihe ili se na drugi način "spasu" od nadolazeće katastrofe. Zasigurno znam da ne bih radio ništa slično. Potrudio bih se da neko vreme provedem među porodicom i ostalim ljudima koji mi nešto znače, nešto poput poslednjeg zbogom. Sam događaj verovatno uz pivce na nekom mestu gde mogu da gledam (ako je, jel'te, meteor ili nešto drugo vidljivo golim okom).

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kraj sveta baš u petak...

Al' dobro, proći će mi slava, (do slave ću se potruditi da budem

u blizini i okružena onim osobama do kojih mi je stalo)

a na slavi ću videti sve moje, lepo ćemo se pozdraviti,

a onda ću preostala dva dana učiniti neke stvari meni na volju, onako za kraj,

pa kad se završi petak, nastupi smak sveta,... neka ga...

i ovako će jedared doći kraj, makar da znaš kada je pa se lepo organizuješ.... :lol:

Zezam se...

ne verujem u sve te priče,

to mi sve zvuči kao zafrkancija...

al' eto, Bože zdravlja, doći će i taj 21. decembar pa ćemo videti...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Pisalo u Blicu neki dan da je Nostradamus predvideo smak onda kad dodje covek na konju a za njim bude islo devet krugova. Ne kaze se kakvih krugova ali u spotu Gangnam Style je covek koji simulira jahanje konja a 21. 12. 2012. bi moglo da se desi da ima milijardu pregleda na jutjubu, (trenutno ima devetsto i nesto miliona) a znamo da milijarda ima devet krugova (nula) :blink:

:smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam taj smak sveta ( koji je prosao Bez nekih ozbiljnih posledica ) veoma ozbiljno shvatio sto

mu i samo ime kaze jer nije to mala stvar Smak sveta , vec naprotiv, pa sam ceo taj dan bio ispod kreveta sa spustenim roletnama brojuci sekunde, minute a bogami i sate , sve cekajuci kraj toga dana ,

a kada je prosao, bilo mi i drago a sa one druge strane osetio sam i neku ceznju i zalost zbog tih Maja

koje su prosle tako tragicno u tim vihori (ovi)ma koje donose plime mocnih snaga iz dalekih krajeva ,

i probudivsi se ... rekao sam sebi : ovo Jutro ce promenuti sve ..........i rekao sam isto sam sebi , pijuci ritualnu kaficu ...danas je novi dan ........jos jedan.........

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...