Idi na sadržaj

Idealna veličina ekrana


Preporučene poruke

Ekrani na mobilnim telefonima, pa time i sami mobilni telefoni postaju sve veći i veći. Ja već sad imam problema sa "standardnim" veličinama od 4+ inča, kojima je prilično teško baratati jednom rukom, a oni će izgleda otiči i korak dalje. Proizvođači mobilnih telefona za narednu godinu najavljuju ekrane od 5 inča na svojim uređajima više klase. Pitam se kome je uopšte potreban uređaj sa tolikim ekranom, a da ispunjava uslove da se nazove telefonom? Ja sam se nekako navikao na ovaj ekran od 4.3'' na Sony Arc S, iako je i on prevelik, telefon sa većim ekranom nikako ne bih uzeo.

Kako vi razmišljate na ovu temu? Koja je idealna veličina ekrana na moblinom telefonu?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znaš kako to ide... na sve se naviknemo, pa i na to :)

Prvo su bile one cigle od mobilnih, potom se išlo na sve manji i lakši telefon, a sada ovi touch telefoni, smart ili kako ih već zovu, imaju ekran prilično velik i pregledan...

Volim ja moj HTC što je tako velik ekran, pregledan i lako mi je da baratam sa komandama, ali volim i moju rozlu Nokiu, koja ima mali ekran, ali lepa i velika, krupna slova...

Naviknemo se na sve... takva nam je cela ljudska rasa, stasala i opstala zahvaljujući toj svojoj sposobnosti...... :hmm:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...