Idi na sadržaj

Setite li se nekog sa foruma?


Preporučene poruke

  • Odgovori 297
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Sjetim. Sretna (i zdrava) vam Nova godina.

Ma šta setim! Stalno mislim na vas. Naročito kada se patim, kao sada. Msm, ne znam zašto se uvatim ladnog piva, umesto da naredim da mi naprave špricer!? Valjda zato što se pivo brže prinese, no št

Setih se Veštičare!   

Zakačene slike

Danas na yt pogledao dva inserta iz filma 'Kuduz'.

Pa mi palo napamet da u tom filmu ima scena kad na zidu stoji komad kartona i na njemu piše: zabranjeno sjedit nako

I onda se setio da je ninja otvorio temu:

Nikad neću razumeti...

...kako neko može da prodreždi sate i sate na forumu, a da ne napiše nijedno slovo. Ili da napiše samo post ili dva. Da li je to znak da sam brbljiv?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Sjetim ..kako ne sjetim. :hahaha:

Evo maloprije mi se ukazala gdja bLiverka pred ocima...u prvi mah sam pokusala da zamislim nju kako ulijece u kadar i pocinje da pjeva ovu Cecinu pjesmu..pa sam se malo zagrcnula. :kez:

Onda sam samo uzivala u izvedbi i mislila na te famozne suze koje padaju na gore. :(

http://www.youtube.com/watch?v=KQGoGVuWLIw&feature=player_embedded

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Setio sam se Sunčice pre neki dan. Odem u Beograd na utakmicu i pre toga se nađem sa jednom devojkom koju sam upoznao davno preko neta i sednemo kod nje u baštu fast food-a u kojem radi. I na tabli velikim slovima piše "BUREK S PILETINOM" :hahaha: Odvalio sam se od smeha setivši se kako ona reaguje na te specijalne bureke. Sad će me bije, al' nema veze. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sjetim ..kako ne sjetim. :hahaha:

Evo maloprije mi se ukazala gdja bLiverka pred ocima...u prvi mah sam pokusala da zamislim nju kako ulijece u kadar i pocinje da pjeva ovu Cecinu pjesmu..pa sam se malo zagrcnula. :kez:

Onda sam samo uzivala u izvedbi i mislila na te famozne suze koje padaju na gore. :(

http://www.youtube.com/watch?v=KQGoGVuWLIw&feature=player_embedded

ti nisi normalna,majke mi :smoke:

a inace

setim se Baneta kad god neko pocne da zapeva za nekim......

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Setio sam se Sunčice pre neki dan. Odem u Beograd na utakmicu i pre toga se nađem sa jednom devojkom koju sam upoznao davno preko neta i sednemo kod nje u baštu fast food-a u kojem radi. I na tabli velikim slovima piše "BUREK S PILETINOM" :hahaha: Odvalio sam se od smeha setivši se kako ona reaguje na te specijalne bureke. Sad će me bije, al' nema veze. :hahaha:

I ja i ja i ja.... jutros kad sam jela burek s mesom setila se nje :smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Glišave. :toljaga: ...mislim se i računam koliko li je ono ona rekla da će ostati dana. :cesces:

Fali.

Cirka dva'es dana :uzdise: a da fali... fali jasta. ............. OT. i ja sam se setila Glisicke juce.... kada sam procitala Rancherov post - da je Rasel Krou bljaK. U momentu sam je se setila .............nemam pojma zasto :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...