Idi na sadržaj

[NAVIJAČI]Volim Partizan!!!


Preporučene poruke

  • Odgovori 113
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:uzbud: Partizan šampion Evrope! Vaterpolisti Partizana postali su prvaci Evrope, sedmi put u istoriji, a prvi put od 1976. godine! :uzbud:

Mislim da ovaj trenuta od pre 21 godinu zaslužuje podsećanje. To veče sam i ja bio grobar.

kad zagusti, vadi Bari tako meni prođe svaka rasprava sa Zvezdašima.. a najjače mi je kad pričam nešto o basketu, a oni "a Bari, a Bari" evo nešto u to ime, jeste da je malo bajato al' nema veze

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Ovo srce je crvene boje, a vaša zvezda je crvena... (verovatno se stidi svojih dostignuća u poslednjih par desetina godina :kez: )

Naše srce crvene boje ( :srce: ) kuca za crno-bele!!! :plaz:

A u Vas crveno???

Izvini nisam videla iskljucio vam EPS struju :plaz:

--- Update ---

I JSD ima navijače? :roll:

Ima ih par,sto imaju bezicni internet i lat top kojem su bateriju napunili kod komsija na Marakani :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Vaterpolisti Partizana plasirali su se u finale Evrolige!

"Crno-beli" su u Rimu u prvom meču polufinala `fajnal-fora` pobedili zagrebačku Mladost sa 12:9 (2:1, 4:1, 2:3, 4:4) i u subotu će se boriti za sedmu titulu šampiona ’starog kontinenta’

Partizan je vodio tokom celog meča i od sredine druge četvrtine imao rezultatsku prednost od dva ili više golova. Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Stefan Mitrović i Aleksandar Radović sa po tri postignuta gola.

Partizan u finalu koje je na programu u subotu 4. juna od 21 čas, čeka pobednika duela Pro Reko-Budva.

:ajde:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Čitam komentare na stranicam Blica u vezi pobede srpskog vaterpola i osvajanja još jedne titule i prosto ne mogu da verujem da SMO konačno počeli i da razmišljamo...

Oduševili su me komentari potpisani kao Zvezdaš ili Delija, gde svi čestitaju Partizanu na pobedi...

Oduševili su me iz razloga što skoro svi "zvezdaši" koje znam više vole da Partizan izgubi, makar i od hrvatskog Dinama, nego da Zvazda pobedi...

Oduševilo me je to što je pokazano da ta mržnja opada i da konačno možemo da u ovakvim situacijama budemo jedinstveni...

Plašim se samo jednoga, a to je da, kad god se Srbi ujedinjuju i vole, počinje veliki rat na svetskom nivou

Živeo Partizan!!! Živela Srbija!!! :roll::skokskok::jupi:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:uredu:

Ti to šefe nisi do sada primetio? :plaz:

Ne mož' ceo forum da budu zvezdaši, bRe!

Nema Pinkertona da slavimo zajedno sve ove titule koje donosi Partizan, no nema veze...

Mislim da smo ti Ela i ja dovoljne :roll: da te podsetimo koje boje svima dobro stoje... i ko su ŠAMPIONI bRe!!!! :uzbud: :uzbud: :uzbud:

Ako si mu rekla :strikeraj: Vredimo mi, Smuco, k'o i pun stadion navijaca ...pa nas dve smo, ovde, proslavile svaku pobedu Partizana ... oni nesto mrljavo...a jos kao i u vecini su! :roll: ..............a pa, daaa - MI SMO SAMPIONI, a ne oni :uzbud: :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:uzbud:

"Crno-bela" dominacija!

Upravo završena klupska sezona obeležena je potpunom dominacijom beogradskog Partizana.

1.jpg

Sekcije našeg najbrojnijeg sportskog društva osvojile su čak 11 pehara u pet najpopularnijih kolektivnih sportova.

Fudbaleri, košarkaši su nastavili po starom, vaterpolisti su doneli prvi evropski trofej posle mnogo godina, a do titule su konačno došli i odbojkaši

2.jpg

Najuspešniji u izuzetno trofejnoj "crno-beloj" porodici bili su vaterpolisti, koji su osvojili četiri trofeja. Izabranici trenera Igora Milanovića odbranili su sva tri trofeja iz prošle sezone - državno prvenstvo, nacionalni Kup i Evrointerligu u kojoj osim najboljih naših učestvuju i klubovi iz Mađarske, Rumunije i Slovačke.

Kruna uspešnog rada stručnog štaba na čelu sa Milanovićem i igrača došla je prošlog vikenda, na završnom turniru Evrolige u Rimu, kada je Partizan po sedmi put postao šampion "Starog kontinenta". Taj trofej u klubu, koji je uz zagrebačku Mladost najtrofejniji u Evropi, čekali su punih 35 godina!

3.jpg

Sa samo jednim peharom manje uz vaterpoliste su stali košarkaši. Uprkos mnogim osporavanjima renoviranog tima "crno-belih", novi trener Partizana Vlada Jovanović uspeo je da sa učenicima odbrani sve što su prethodnici, predvođeni iskusnim stručnjakom Duškom Vujoševićem, osvojili prošle godine - prvenstvo Srbije, Kup Radivoja Koraća i regionalnu NLB ligu.

Košarkaši Partizana ove godine produžili su zadivljujući niz, pošto su od 2007. godine osvajali trofeje u svim domaćim i regionalnim takmičenjima u kojima su učestvovali (pet titula prvaka, pet pehara namenjenih regionalnom šampionu i četiri nacionalna Kupa). "Crno-beli" su u Evroligi ostvarili solidan uspeh pošto su ponovo igrali Top 16 fazu.

4.jpg

Fudbaleri su u bogatu riznicu na stadionu Partizana doneli još dva pehara. Igrači Aleksandra Stanojevića najpre su osvojili Kup Srbije, a zatim po četvrti put zaredom postali šampioni države. Od 1922. godine, od kada se igraju nacionalna prvenstva na ovim prostorima, nijednoj ekipi nije pošlo za rukom da četiri puta u nizu ostavi konkurente iza sebe. "Crno-beli" su i prvi put posle sedam godina izborili učešće u Ligi šampiona.

5.jpg

Rukometaši su osvojili titulu državnog prvaka, a trener Aleksandar Brković je u debitantskoj sezoni uspeo da se domogne i polufinala prestižnog Čelendž kupa u kojem je "crno-bele" zaustavila portugalska Benfika. Za potpunu dominaciju "crno-belog" kolektiva potrudili su se odbojkaši, koji su nakon pune 21 godine postali šampioni naše zemlje.

6.jpg

Rezultate za respekt ostvarile su i košarkašice Partizana, koje su sa Marinom Maljković na klupi osvojile "duplu krunu", i hokejaši "crno-belih" - pobednici Slohokej lige.

Uspeh sportista Partizana dobija na značaju kada se uporedi sa rezultatima ostalih sportskih društava. Decenijama najveći konkurenti, članovi Crvene zvezde, u kolektivnim sportovima u muškoj konkurenciiji domogli su se u upravo završenoj sezoni samo jednog trofeja - Kupa Srbije u odbojci.

B92

:srce: :srce: :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...