Idi na sadržaj

Preporučene poruke

...nego kad:

pogasiš svetla,

zavučeš se u krevet,

spokojno gledaš TV ...ili se zezaš fonom,

taman se uspavljujes,

....pa čuješ kvaku na ulaznim vratima ... :ufrci:

- na moje "Ko je?" - tišina! Pa, o5... Kooo jeee? ... (noBadi answer)

G-din Držač Daljinskog: Idi vidi...

- Ja da idem? :(:new::( ... JA DA IDEM?!? :nadrndanko:

- diŽ se (dok nas masovni ubica nije istranžirao)...

&*¥£§#

Ništa gore ...nego kad moraš da podvikneš! :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 267
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

E sad, ne znam da li da smestim ovo u nema nista gore ili nema nista bolje..sve zavisi iz cijeg ugla se gleda.. Elem, nema nista gore nego kad su ti obe ruke zuzete sa milion kesa i onda dune vetri

Forumska najgorost je kad neko napise neku najobicniju recenicu tipa: al' je 'ladno, 'al' je dobra pesma, film... I onda stavi smajli koji pokazuje kako se taj neko ispresavijao od smeha. Bas mi bude

...nego kad se dete razboli, pa ne posustaje... a ja ih pakujem za školu u prirodi a on danas dobio terapiju i još se ne zna do četvrtka da li će uopšte ići i kako da ih razdvajam, nisu nikada bi

  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

"uzmi jedi , ajmo na slavu da se najedemo , aj da platis nesto da se pojede , ajmo tamo jer mu zena vazda napravi nesto da se pojede , ajmo na izlozbu bice meze , svedski je sto u hotel taman da se najedemo , i neizbjezno , uzmi jedi - bolje ti je znam ja" ...

nikad kraja gladnim ljudima , ocima , dusama i praznim guzicama ... pih:gone:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

...kada seješ kišobrane gde god da si :dry:

Sinoć, vraćajući se sa ''pijanke'', zatekla me kiša i drugarica mi pozajmi njen kišobran - lep, bordo, markiran i pri tom nov :)

Jutros, kada sam videla da pada kiša, ja reko', ajd' da prošetam njen kišobran do posla i natrag.

Znajući sebe, ceo dan sam ponavljala i podsećala sebe da ne zaboravim kišobran na poslu. Međutim, pozovu me do Uprave, ja sela u taksi i pravac tamo, a u povratku svratila do crkve i tamo se setim da sam gore pomenuti kišobran zaboravila u jednoj od kancelarija... :celepenka: Onda je sledio trk natrag, pitanja i izvinjavanja, da li je neko video takav kišobran iii... na kraju čika Brka ga izvuče iz jedne prostorije za ostavljene (ili izgubljene) stvari :jupi:

Mojoj sreći nije bilo kraja...

Večeras odmah ga vraćam drugarici, da ne bude problema...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

p.s.

Eh da ja imam ovde bar nekog cika Brku...:lol::lol:

Čika Brka je jedan vrrrrllllooo namrgođen čika koji ne da ni muva da proleti do sprata gde je direktor i sva ostala grupa nedodirljivih i baš ga nešto ne volem, i bude mi mučno kada moram do uprave, ali... bio je vrlo ljubazan taj dan i spasio me pa sam mu beskrajno zahvalna... :)

Negoooo... znate od čega nema ništa gore?!?

Kiša u sred januara!!! :ljutko:

Mislim, ne volim ja kišu ni u jesen ni u proleće, nekad mi samo prija letnji pljusak, ali ovo čudo sad da pada... stvarno nema smisla... :ljutko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...