Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 267
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

E sad, ne znam da li da smestim ovo u nema nista gore ili nema nista bolje..sve zavisi iz cijeg ugla se gleda.. Elem, nema nista gore nego kad su ti obe ruke zuzete sa milion kesa i onda dune vetri

Forumska najgorost je kad neko napise neku najobicniju recenicu tipa: al' je 'ladno, 'al' je dobra pesma, film... I onda stavi smajli koji pokazuje kako se taj neko ispresavijao od smeha. Bas mi bude

...nego kad se dete razboli, pa ne posustaje... a ja ih pakujem za školu u prirodi a on danas dobio terapiju i još se ne zna do četvrtka da li će uopšte ići i kako da ih razdvajam, nisu nikada bi

... kada:

- u rasejanom stanju odem do marketa, napunim korpu sa kojecime, dodjem do kase i konstatujem da nisam ponela novcanik te se izblamiram zesce... a i iznerviram

- krenem da mesim i u po posla, misleci da imam sve potrebne sastojke konstatujem da mi fali "nesto" te moram da trknem do radnje da kupim

- telefoniram a dete, ovaj moj :kez: ili neko treci krene da "dobacuje za stolim" i suflira sta treba da pitam...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

E sad, ne znam da li da smestim ovo u nema nista gore ili nema nista bolje..sve zavisi iz cijeg ugla se gleda..:roll:

Elem, nema nista gore nego kad su ti obe ruke zuzete sa milion kesa i onda dune vetrina i skroz ti podigne suknju, a nemas sU cim da je spustis..:kez:

..a ta trane gledaju te (i veselo smjeskaju se, naravno) arbajteri koji rade nesto u nedovrsenom uglu trgovine preko.. :roll:

Slazem se..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...