Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 132
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...nego kad zamisliš i poželiš lep dan, a on ispadne ~ savršen! :uredu:

Noćas su dva muška otišla na skijanje, a moj sinak i ja smo ostali sami... - Mama, jel' da da ćemo napraviti nama uživanciju? - Naravno! Sumnjaš? Sinoć se lepo ispozdravljamo i dogovorimo šta ćemo uju

... kada na -14 (tako kažu) imam takav osećaj topline, da bih recimo mogla u kupaćem kostimu da izletim napolje ...

  • 2 sedmica kasnije...

Od buđenja iz kome :blink:

legoh sinoć da zagrlim dete dok se uspava.. e evE me probuđene iz kome :uzbud:

dobro se osećam, pritisak je u redu, prepoznajem predmete, znam gde sam.. i ko sam :huh:

patike su na nogama, obučena sam sktoz tip top, tu je i sinoćna jakna.. malko mi e zgužvana i odeća i faca i kitchma, al' nema veze, saćem se ja za chas presvuchem.

A za tuširanje se mislim.. :cesces: možda bi i to mogla ovako (tip top) obuchena.. saĆu da vidim.. da razmislim ...

znaĆi.. "ja joj kažem Cico lezi.. a ona nije mogla da legne nego sJela" :lol::lol::lol: jbt :krsti:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

...nego kad se u letnjim nocima pokrijes jorganom ...kada zaboravis na noci rastapanja u vrelini i znoju-kada bi skinuo i golu kozu sa sebe da se rashladis ...kada se kotrljas po krevetu da osetis dodir hladne posteljine ...kada bi od nervoze 'da upucas' vrucu ruku koja te zagrli ... U hladnim letnjim nocima, ususkan pod jorganom, nema nista bolje - nego da 'pavas kao beba :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 4 meseci kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...