Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Kada bih bio baš ozbiljan rekao bih da nema ništa bolje od dobre namere. Međutim, u svakodnevnom životu postoji niz situacija, događaja i stvari koje volimo i koje nam prijaju. Recimo, ja imam običaj da kažem – nema ništa bolje od prolećne janjetine tek skinute sa ražnja, friškog hleba, kapulice (mladog luka) i dobrog vina, ili, nema ništa bolje nego kada nedeljom poranim i dok još svi ukućani spavaju, uz prvu kafu surfujem po internetu, itd, itd...

Ta sitna, ili krupnija zadovoljstva, odnosno sklonosti, na neki način smo mi sami. Da čujem vas.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 132
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...nego kad zamisliš i poželiš lep dan, a on ispadne ~ savršen! :uredu:

Noćas su dva muška otišla na skijanje, a moj sinak i ja smo ostali sami... - Mama, jel' da da ćemo napraviti nama uživanciju? - Naravno! Sumnjaš? Sinoć se lepo ispozdravljamo i dogovorimo šta ćemo uju

... kada na -14 (tako kažu) imam takav osećaj topline, da bih recimo mogla u kupaćem kostimu da izletim napolje ...

... od osećaja zadovoljstva samim sobom. Uspeti u nečemu čemu ste dali svoje vreme, trud, znoj. Oduvek sam voleo taj osećaj. Osećaj kad naučim nešto što nisam znao, popravim što je polomljeno, rešim što se činilo nerešivim. Nirvana... :lazy:

Od sitnih, svakodnevnih zadovoljstava... moraću da kopiram Apolodora... topla jagnjetina zalivena 'ladnim pivom je napravljena da bi se čovek približio raju, ako takvo što postoji. :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...