Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 132
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...nego kad zamisliš i poželiš lep dan, a on ispadne ~ savršen! :uredu:

Noćas su dva muška otišla na skijanje, a moj sinak i ja smo ostali sami... - Mama, jel' da da ćemo napraviti nama uživanciju? - Naravno! Sumnjaš? Sinoć se lepo ispozdravljamo i dogovorimo šta ćemo uju

... kada na -14 (tako kažu) imam takav osećaj topline, da bih recimo mogla u kupaćem kostimu da izletim napolje ...

  • 2 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 5 sedmica kasnije...

...od prkošenja opštim besmislenim trendovima. :lazy:

Svi objavili:

IZJAVLJUJEM da je za upotrebu mojih ličnih podataka i fotografija

u svakom trenutku potreban moj lični pristanak (Bernska konvencija).

Svako ko čita, može kopirati ovaj tekst i objaviti ga na svojoj FB stranici. To će ga staviti pod zaštitu zakona. Obaveštavam FB administraciju da je od ovog trenutka strogo zabrenjeno obelodanjivanje, kopiranje, distribuiranje mojih ličnih podataka ili preduzimanje bilo kakve druge akcije protiv mene, na osnovu mog FB profila ili njegovih sadržaja. Sadržaj ovog profila je pod nevidljivom oznakom "privatno" i ne sme se narušavati. Kršenje prava na privatnost je definisano i kažnjivo zakonom (UKC 1 1-308 - 308 1-103 i Rimski statut).

Svim članovima se preporučuje da objave ovo obaveštenje u ovoj formi ili dopunjeno novim detaljima koji se odnose na mogućnost zloupotrebe podataka sa FB profila i privatnih prepiski koje imaju veze sa FB komunikacijom. Preporuka je da se obaveštenje objavi u ovoj formi. Ako izjavu ne objavite na svom zidu, smatraće se da ste prećutno pristali i dozvolili korišćenje vaših ličnih, biografskih podataka, fotografija i ostalih elemenata profila.

Ja objavio:

IZJAVLJUJEM da za upotrebu mojih ličnih podataka i fotografija

ni u kom trenutku NIJE potreban moj lični pristanak ni po kakvoj konvenciji.

Svako ko čita, može kopirati ovaj tekst i objaviti ga na svojoj FB stranici. To ga neće staviti ni pod kakvu zaštitu, a meni će doneti ličnu satisfakciju. Obaveštavam FB administraciju da je od ovog trenutka, kao i pre njega, apsolutno dozvoljeno obelodanjivanje, kopiranje, distribuiranje mojih objavljenih ličnih podataka kao i preduzimanje svih drugih akcija protiv mene, na osnovu mog FB profila ili njegovog sadržaja. Sadržaj ovog profila nije ni pod kakvom vidljivom ili nevidljivom oznakom.

:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...