Idi na sadržaj

NS Portal na Web Fest-u


Preporučene poruke

  • Odgovori 92
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

NS Portal učestvuje u takmičarskom programu Web Fest-a 2012. Web Fest .ME je najveći regionalni internet festival posvećen promociji i unapređenju interneta i društva u celini. Web Fest .ME je sačinje

Glasanje je upravo počelo na linku koji sam dao iznad. Jednostavno je: - kliknite na "Sve prijave" - postavite miš iznad teksta pretraga, otvoriće se polje za unos termina za pretragu - dovol

Ja glaSovala a saChU naTeram i (svu) svoju decu da glasoVuju :lol:

Poslaćemo. :)

Rezultati se vide samo u listi sajtova, tamo gde piše "Sve prijave" pa klikom na "Poređaj po broju glasova". prostim brojanjem i kliktanjem na "Učitaj još predloga". Glupo su to napravili, ali šta da se radi. Obrazloženje je da publika glasa za Gran Pri festivala, a da je rang lista po kategorijama dostupna samo žiriju...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni nešto nije jasno. Po računici prošlo je 24 časa od glasanja ali kažu da moram da sačekam. Zatim moja komšinica ode prvi puta da glasa i dobije obaveštenje da je već glasala i da sačeka da prođe 24 sata.

U čemu je kvaka? Šefe, uložila bih žalbu na regularnost izbora kao i uskraćivanje prava na ljudske slobode sudu u Strazburu? :kez:

- - - Updated - - -

Dana

Ma otvorila sam nalog po hitnom postupku. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Lažu, nije 24h, no 25-6. :hmm:

Ja sam juče glasao tek nešto posle podneva i sad već imam opciju da ponovo dam glas, tačno 24h...

I meni sada pošto sam opet glasao piše 23:5x, ali m'jkemi juče je bilo 25:xx!?!

Video sam cica macu! Video sam cica macu! Opet! :uzbud:

Evo ga Jope' mi se desilo. Kradu mi vreme! :(

webfest.jpg

P.S.

Al' zato sam glas'o više puta po dva put! :pst:

Izmenjeno od strane člana Adrijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Samo ja mogu glasati sa "Portalovog" naloga. Za potrebe foruma otvorio sam nalog pod imenom i prezimenom "Novosadski Portal" na kojem kačim vesti sa sajta i drugi zanimljiv sadržaj koji bi mogao privući goste na sajt, na taj nalog mislim kad kažem "portalov nalog". Imamo 600 prijatelja na tom nalogu, pa ga smatram važnim delom rada sajta. :)

Smuco, do 10. novembra. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...