Idi na sadržaj

NS Portal na Web Fest-u


Preporučene poruke

NS Portal učestvuje u takmičarskom programu Web Fest-a 2012. Web Fest .ME je najveći regionalni internet festival posvećen promociji i unapređenju interneta i društva u celini. Web Fest .ME je sačinjen od on-line takmičenja za najbolji web sajt/web projekat i konferencije koja okuplja najpoznatije svetske stručnjake iz svih oblasti web industrije.

Glasanje počinje danas, 20. oktobra u 12h po našem vremenu i odvijaće se na zvaničnoj Facebook prezentaciji festivala: WEBFEST

Ukoliko želite da podržite naš zajednički projekat, možete to učiniti na linku iznad. U konkurenciji daleko starijih i poznatijih sajtova naša zajednica ima male šanse za uspeh, ali važno je učestvovati. Unapred vam se zahvaljujem na svakom glasu podrške.

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 92
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

NS Portal učestvuje u takmičarskom programu Web Fest-a 2012. Web Fest .ME je najveći regionalni internet festival posvećen promociji i unapređenju interneta i društva u celini. Web Fest .ME je sačinje

Glasanje je upravo počelo na linku koji sam dao iznad. Jednostavno je: - kliknite na "Sve prijave" - postavite miš iznad teksta pretraga, otvoriće se polje za unos termina za pretragu - dovol

Ja glaSovala a saChU naTeram i (svu) svoju decu da glasoVuju :lol:

Glasanje je upravo počelo na linku koji sam dao iznad.

Jednostavno je:

- kliknite na "Sve prijave"

- postavite miš iznad teksta pretraga, otvoriće se polje za unos termina za pretragu

- dovoljno je da unesete "ns" i sajt će se pojaviti na dnu liste

- postavljanjem miša iznad prikaza sajta pojavljuje se link "Glasaj"

Ili preko direktnog linka: https://www.facebook.com/wfest?sk=app_469968219690299&app_data=idPredloga_44

Možete glasati jednom na svaka 24 sata. :)

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...