Idi na sadržaj

Prvi glas Srbije - druga sezona


Preporučene poruke

Jeste Boris bio loš, ali je žiri sa svojim komentarima od prošle nedelje

tačno proizveo inat kod publike...

ima da gura do kraja i gotovo... :ajde:

Sanja je napokon otišla i vrlo mi je drago zbog toga.

Sledeće subote ispadaju dvoje i u finalu ostaju tri kandidata :ok:

Kako se bliži kraj, tako sve više navijam za Saru jer ima neverovatnu moć da pleni....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 166
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Verovatno ću baciti oke na naredni serijal,s tim da je meni odabir kandidata na audiciji,daleko zanimljivoji od samog takmičenja...

Hvala lijepa Gledala sam, narafski. Kao i prošle godine, bilo je svega i svačega. I biće. Verujem da produkcija želi da nas nasmeje nekim likovima, po sistemu 'leba i igara, ali meni to nije

Uzbudljivija, zabavnija, raspevanija! Počinje nova sezona najspektakularnijeg muzičkog takmičenja u Srbiji! Preko 5000 kandidata započinje nadmetanje za prestižnu muzičku titulu “Prvi glas Srbije”, a

Zapitam se što ga i gledam,kad se ishodi,ispadanja i prolazaka,slute...I ne mogu da se otmem utisku,da je blam koliko neke stvari upadaju u oči...tipa favorizovanja od strane žirija i produkcije.Ne znam na koju foru Sara samouvereno prolazi,i njoj je sve oprošteno... meni zvuči kao sunđer Bob,pritom ima pehove,falševe,glumata,i to loše iz emisije u emisiju.Zoki je imao više kredita da ostane,a Boris je bar otišao ko čovek :)

Od svega što je ostalo,mislim da bi Nevena trebala da pobedi.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se baš razočarala kada je ispao Zoran... :dry:

Mislim, da bez obzira što je bio bolestan i imao zdravstvenih problema,

momak je otpevao i borio se svetski...

i jedini je u ovom takmičenju koji ima lepu boju glasa za lep rok :uredu:

A to nedostaje na ovim prostorima.

Sara je dobra na sceni, ume da se ponaša, pleni pažnju i zaokuplja sve oko sebe,

ali... nije ni blizu Zokiju :jokjok:

Od njih tri, koje su ostale za finale, nadam se da će pobediti Mirna,

jer je devojka zaista odlična u svakoj vrsti muzike,

lepa je, talentovana i ima smisla za svaku vrstu pesme,

a to mi se sviđa :)

Nevena mi je suviše nežna za sve ovo, a Sara im pevački nije ni blizu...

Sada, ne znam kakav je način izbora pobednika, da li bira publika, žiri ili kako već,

ali se nadam da će pobediti Mirna, jer devojka zaista to zaslužuje :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovako...

...Zoki je najobičnija slinica i trebalo je da ispadne davnih dana - od Ivana, koji je za njega izmislio pevanje. Iz-mis-li-o. Jesam li rekao da je najobičnija slinica?

Nego, da se osvrnemo na tri finalistkinje...znam da ste svi obraćali pažnju na njihove fantastične glasovne mogućnosti, ali kako bilo da ih sagledamo iz potencijalno ploditeljskog ugla? Ovako:

Mirna - mala je, ali imam osećaj da je jaka kao konj. Pohotna radodajka. Šminka u njenom slučaju čini čuda. 3 bambija od mene.

Nevena - osećaj fizičke razmene emocija sa njom je verovatno sličan napastvovanju sestrine XXL barbike, ako je ikome to uopšte padalo na pamet da uradi. mene non-stop asocira na tako nešto. 1 bambi.

Sara - vatrica. Okretna, savitljiva, energična. Mršava. :balavi: 4 i po bambija.

Mislim da vam je jasno za koga ću glasati. :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:ajme:

Misliiiimmmm... nemam komentar... ali, svako glasa i navija po nekom principu i to je ok :)

Ali za Zokija - kontra Ivana, moram da kažem - može dotični Ivan da peva i deset puta bolje od zorana, ali je skroz bljak... a slikovito, smajlijem opisano - :bljak:

Od ove tri kandidatkinje iz čisto pevačkog ugla (sa moje strane gledano) najveće šanse ima Mirna :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gledao sam mozda par minuta ovog serijala ...rijalitija ...zabavnog programa ili sta li vec ,

ali sam dosao do zakljucka da ova "" takmicenja "sluze i jedino donose korist televizijama.

Ko zna barem jednog pobednika dosadasnjih i da li je napravio bilo kakvu karijeru ?

Tu jedino izdvajam Grand jer svidjalo se to nekom ili ne . ali jedino se Sasa Popovic brine

da talentovani , mladi ljudi ostvare svoj san i posle takmicenja ostanu pod svetlostima pozornice.

Da naprave karijeru.

U ovom serijalu je tuzno kada on prodje i kada pobedis, ostanes opet anoniman ,

ono sto si i bio.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Tu jedino izdvajam Grand jer svidjalo se to nekom ili ne . ali jedino se Sasa Popovic brine

da talentovani , mladi ljudi ostvare svoj san i posle takmicenja ostanu pod svetlostima pozornice.

Da naprave karijeru.

Nadam se da se ti ovo šališ i da vrlo dobro znas da Sale upregne 3-4 kasacka grla najprijemčivija publici, što se oceni još tokom takmičenja, i da njihove nastupe, pojavljivanja u medijima i sav onaj krš i lom forsira i ubira plodove tih varijanti. Naravno i klincima pretekne dosta. Govorimo o suvom interesu, njente briga, njente potreba za umetnos'...

U PGS-u i u JIT-u nemam taj osećaj beskrupulozne gladi za parama zato i mogu da ih gledam za razliku od gore narečenog.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da se ti ovo šališ i da vrlo dobro znas da Sale upregne 3-4 kasacka grla najprijemčivija publici, što se oceni još tokom takmičenja, i da njihove nastupe, pojavljivanja u medijima i sav onaj krš i lom forsira i ubira plodove tih varijanti. Naravno i klincima pretekne dosta. Govorimo o suvom interesu, njente briga, njente potreba za umetnos'...

U PGS-u i u JIT-u nemam taj osećaj beskrupulozne gladi za parama zato i mogu da ih gledam za razliku od gore narečenog.

Naravno da se ne salim i nadam se da vrlo dobro znas da Sale nije upregao 3 - 4 kasacka grla , kako ih nazivas,

vec jedno deset puta vise , to jest , omogucio im je da naprave karijeru, neko vecu , neko manju , snimanje ploca:) , nastupe u medijima a koje im sve donosi i finansijsku dobit.

Sigurno da to ne radi samo zbog njih , ima i sam materijalnih interesa , mozda suvise vidljivih , ali je to manje bitno od toga da neki mladi ljudi ostvare svoj san , onakav kako ga oni zamisljaju.

U ovim drugim serijalima to nije slucaj.

U njima interes ostvaruju samo TV stanice , a manje je bitno da li ga tako neskriveno pokazuju ka

o Sale Popovic , kako kazes.

Bitno je da se pobednici posle prolaska onih 5 minuta slave ili 2 - 3 dana slave , vracaju u anonimnost , bez sanse da naprave karijeru i sve sto ona donosi.

Znas li ko su pobednici 4 serijala ""Ja imam talenat "" ili ko je prosle sezone pobedio u ovom?

I ko ce se secati ovogodisnje pobednice za godinu dana ?

Vratice se i svoj mali grad , negde raditi i pevati

"" Zajdi zajdi jasno solnce "( moja karijero.)

Pesma sa kojim je pobedila je bas surova simbolika.

Izmenjeno od strane člana bigrancer
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa ne znam ja ni kako se pobednici zvezda granda zovu, nisam ti ja parametar. Karijera, karijera. To što je neko droljast i što pokazuje razodeveno medjunožje pred zabaljenom dijasporom, i pri tom odlično zarađuje, ne znači da ima karijeru.

Mislim, kontam ja da je taj neukus tekovina zajebanih vremena i to sve i nebi oni egzistirali da nije onih koji to hoće da plate ali cela ta priča i vizuelno i muzički drma temelje na kojima se zasniva moja logika i zdrav razum i svaki drugi osećaj za bilo šta i nema šanse da to prihvatim kao neku relevantnu muzičku scenu.

Verujem da tu ima dobrih pevača i bla bla ali to nije tema, ionako sam otišla u offsajd debelo.

Izmenjeno od strane člana Lillith
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...