Idi na sadržaj

Aktivan ili pasivan odmor


Preporučene poruke

Prisustvovao sam pre neki dan raspravi o tome kako ko zamišlja idealan odmor. Svelo se praktično na dve stvari iz naslova. Nekome je idealan odmor izležavanje na plaži, ispijanje koktela... odsustvo bilo kakve aktivnosti koja bi iziskivala veći fizički napor. Drugima je idealana odmor obilazak gradova, njihovih kulturnih znamenitosti, istorijskih lokacija i slično. Kako vi zamišljate idealan odmor? Aktivan ili sve četir' uvis? :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kombinacija.

Prva 2-3 dana ne bih nista radio, a onda me uhvati "neizdrz" da vidim, obidjem, proverim...

Ali ni u tome ne preterujem. Najbolje je kada jedan deo dana odlencarim, a drugi deo se necim zanimam.

A najvise volim neke potpuno atipicne ispade sa moje strane tokom odmora. Recimo ustanem oko pola 8 ujutru, a onda se vec oko 10h vratim u krevet da dremnem malo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odmor je odmor :uredu: za mene je tako.

Kada sam na odmoru, volim da sam opuštena, bez moranja i trebanja...

ne gledam na sat, ne merim vreme... ništa...

A ako idem u obilazak nekog mesta, to je drugo, to ne spajam sa odmorom.

Takve 'ture' obično planiram s jeseni ili proleća, i tada sam posvećena tome,

upoznavanju novih zanimljivih mesta i lokacija...

:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni su nekako osećanja podeljena u vezi toga. Definitivno volim model sve četir' uvis, nisam tip koji voli mnogo da šeta i razgleda, to mi je pre mučenje nego odmor. Ali onda se setim nekih silom prilika nametnutih obilazaka tokom prethodnih odmora i shvatim da su mi to u stvari lepe uspomene, koliko god da su mi tada remetile planove. Tako da... ne znam. Da sam biram način odora, definitivno bi bilo u jednom mestu na malom prostoru, more, plaža, neki večernji izlazak... odmor niskog intenziteta. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...