Idi na sadržaj

'BombonCicu, Srculence, PuslicO' ... i ostala ljubavna tepanja


Preporučene poruke

Moja tepanja su samo moja.

Uvek eruptivno-suptilna.

Ne znam da li se Uutepanje možemo da uvrstimo i kategorije reči: morončino, Šabane, skote... ima tu i glagola... :lol:

Volim da tepam kako god da zvuči... a meni zvuči...

osobama do kojih mi je stalo.

Ostatak mi je tako nebitan i naprimetan.

Svet tišine... je tako ogroman sa one strane života,

tako

da želim... volim... da mazim i pazim... i tepam...

I to je moj svet.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim da tepam kako god da zvuči... a meni zvuči...

osobama do kojih mi je stalo.

:uredu:

Upravo tako, volim da tepam, da smišljam neke lepe reči (bez životinjki) i da ih upućujem osobama koje su mi drage. Jednostavno, na taj način im pokazujem da mi znače :uredu:

Naravno, to ne znači da pred svima, u društvu stalno se obraćam tako... samo, koristim neke situacije da kada se najmanje nadaju da stavim na znanje...

To preterivanje u razmeni nežnih reči koje spominje Morf je drugo nešto... :hmm:

A neka reč, posebna reč, koja znači samo nama... upućena jedno drugom, kada je mi prepoznajemo...eeee, to je druga priča :stid2:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam navikla da me oslovljava imenom, a i ja njega retko. Zato mi je normalno da sam Miki, CicO i Ljubavi, a kadkad i tJurko blentava. Msm, ide to uz situacije ... na primer, 'tamo-amo' po kuci, smo oboje Miki. Kad mu nesto treba, onda CicO (sa akcentom na O ... i to mu pali ...jbg, pusto zensko :stid:). Ljubavi - u nekim ozbiljnostima (to su one problem situacije, kao, 'zajedno smo jaci, mi to mozemo, mi to hocemo' ... samo fali ono preklapanje ispruzenih dlanova kao kod americkih ragbista :lol:) ... Volim kad osetim potrebu da recima mazim ...nije to toliko cesto da bih se zabrinula da sam njanjava :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 6 meseci kasnije...

Nema tepanja :jok:

ne padam na tepanja, to obično zahteva neku akciju od mene,

a tako nešto prisiljeno ne volim :jok:

Sad,

neke nežne reči da, dolaze u obzir... ali ne tipa kuce i mace... ili kao kod par koleginica na poslu 'Miko',

pa im svaka rečenica počinje sa 'moj Mika i ja...' pa kada pričaju, ne znam jel' se radi o istom

ili su to u pitanju dva, tri Mikana... :lol:

Moram da priznam, da jedino tepanje na koje sam pala je tako jednostavna reč: Mala :stid2:

Međutim, porasla sam u međuvremenu i otvorila širom oči... :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...