Sign in to follow this  
Followers 0

'BombonCicu, Srculence, PuslicO' ... i ostala ljubavna tepanja

18 posts in this topic

Posted · Report post

Kako tepate svom voljenom bicu? :treptrep: Da li vam je simpa ili bzv kad cujete dvoje da se 'cico-macisu'? ....... Zovete li ga/je po imenu, nadimku ili imate neke spesL epitetne nazive iz miloste? :strikeraj:

Posted · Report post

Ne tepamo:kez:.

Kad bi mi tepao znala bih da je nesto uprskao pa vadi fleke.

Posted · Report post

Ne umem i ne volim. Ni čuti ni videti. Osećam se blesavo kad makar samo pokušam da cvrkućem... a ne volim čuti ni druge kako se kucomacaju. Msm, u redu je kad parovi razmenjuju nežne reči, ali postoji granica kad tepanje preraste u debilizam.

stiklica likes this

Posted · Report post

Moja tepanja su samo moja.

Uvek eruptivno-suptilna.

Ne znam da li se Uutepanje možemo da uvrstimo i kategorije reči: morončino, Šabane, skote... ima tu i glagola... :lol:

Volim da tepam kako god da zvuči... a meni zvuči...

osobama do kojih mi je stalo.

Ostatak mi je tako nebitan i naprimetan.

Svet tišine... je tako ogroman sa one strane života,

tako

da želim... volim... da mazim i pazim... i tepam...

I to je moj svet.

Smucalica and Adrijan like this

Posted · Report post

Volim da tepam kako god da zvuči... a meni zvuči...

osobama do kojih mi je stalo.

:uredu:

Upravo tako, volim da tepam, da smišljam neke lepe reči (bez životinjki) i da ih upućujem osobama koje su mi drage. Jednostavno, na taj način im pokazujem da mi znače :uredu:

Naravno, to ne znači da pred svima, u društvu stalno se obraćam tako... samo, koristim neke situacije da kada se najmanje nadaju da stavim na znanje...

To preterivanje u razmeni nežnih reči koje spominje Morf je drugo nešto... :hmm:

A neka reč, posebna reč, koja znači samo nama... upućena jedno drugom, kada je mi prepoznajemo...eeee, to je druga priča :stid2:

Posted · Report post

Nisam navikla da me oslovljava imenom, a i ja njega retko. Zato mi je normalno da sam Miki, CicO i Ljubavi, a kadkad i tJurko blentava. Msm, ide to uz situacije ... na primer, 'tamo-amo' po kuci, smo oboje Miki. Kad mu nesto treba, onda CicO (sa akcentom na O ... i to mu pali ...jbg, pusto zensko :stid:). Ljubavi - u nekim ozbiljnostima (to su one problem situacije, kao, 'zajedno smo jaci, mi to mozemo, mi to hocemo' ... samo fali ono preklapanje ispruzenih dlanova kao kod americkih ragbista :lol:) ... Volim kad osetim potrebu da recima mazim ...nije to toliko cesto da bih se zabrinula da sam njanjava :uzdise:

Posted · Report post

Onomad mi je rekla da ja kao mala od drugara iz školice fasovala šugu. Sad je zovem Šuga-šu :kez:. Inače, nešto se ne sećam da me je do sada oslovila imenom, makar jednom. Ogroman je tepalački raspon - od cicacija do konja ili štakorčića. :lazygirl:

Posted · Report post

Ne umem i ne volim. Ni čuti ni videti. Osećam se blesavo

:lol: Ej i ja se osecam blesavo.

Osecala bih se kao neko kucence da mi tepa.:pas:

Posted · Report post

Sada su sve dusice, pa nema da gresim kad tepam! :uredu:

Posted · Report post

Nemamo naviku da tepamo jedno drugom.

Kada mu kažem duuuušooo, cicooooo :treptrep: odmah sledi pitanje-šta si sada smislila? :hhh:

Kada sam jako ozbiljna, zovem ga pravim imenom...za sve ostale prilike to je nadimak po kojem ga svi znaju, i kako ga zovem od prvog dana.

Posted · Report post

na kuco, maco, pile, sreco, zlato, cico i ostale nazive te vrste sam alergican...ja kad nekom kazem soome i smrdo to znaci da ga, em volEm jako, em gotivim do zla Boga :) tako da kad nekog "uvredim", ja ga u stvari obozavam :)

Posted · Report post

Бљак, бљак и бљак...

код мене само бебо ...по неки пут дође у обзир и то кад ми нешто треба :П Шалим се :)

Не волим претривање и смарање тог типа...

Posted · Report post

Svaki put nesto novo smislim...i njoj i djeci...takoreci svakodnevno...a rijetko se kada ponavljam...jedino kada se neki nadimak toliko svima svidi da ostane duze vremena...kao npr..

"Sale biskumbale budalale..."..."Burbi burbi..."..."Mikano"..."Fo"..."Cickovi"...

Sto ludje i bezveznije to bolje...:lol::lol:

Mia likes this

Posted · Report post

Nema tepanja :jok:

ne padam na tepanja, to obično zahteva neku akciju od mene,

a tako nešto prisiljeno ne volim :jok:

Sad,

neke nežne reči da, dolaze u obzir... ali ne tipa kuce i mace... ili kao kod par koleginica na poslu 'Miko',

pa im svaka rečenica počinje sa 'moj Mika i ja...' pa kada pričaju, ne znam jel' se radi o istom

ili su to u pitanju dva, tri Mikana... :lol:

Moram da priznam, da jedino tepanje na koje sam pala je tako jednostavna reč: Mala :stid2:

Međutim, porasla sam u međuvremenu i otvorila širom oči... :uredu:

Posted · Report post

Skracivanjem imena,a ima dosta oblika koji se mogu primeniti.Gledali smo zajedno seriju Kraj dinatije Obrenovic,pa se odonda ustalilo i ono tepanje kraljice Drage..

Posted · Report post

Kucoooo, macoooo, to mi je najdraze. Pravi i neprekidni izliv ljubavi! :uredu:

Posted · Report post

Ne volim mace i pilice,volim da preuvelicam neku fizicku karakteristiku,ili karakternu osobinu.naravno to je moguce samo ako imate isti smisao za humor

gOOzatEE and vesticara like this