Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Postoje osobe u okruženju koje znaju da su oni u rodbinskom odnosu i da imaju seksualne kontakte. Obaveza takvih je da ih u tome spreči... prijavi... zaustavi... a ako su bolesni i da ih primora na hospitalizaciju...

Ajde da banalizujemo stvari... bez ljutnje...

Kada bi neki tvoji bliski rođaci (da ne budu deca, sestre i sl. ) bili u takvoj javnoj ili tajnoj vezi, zar bi ti okrenula glavu i prećutala? Jel' ne bi osećala moralno pravo i odgovornost da to zaustaviš ako već nisi mogla sprečiti?!?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@ Hajde da banalizujemo ... dodje brat kod sestre, npr. prenoci, jer nema gde drugde. Treba li da se boje da ce ih neko prijaviti? :hmm: ... Shvatas li koliko bi normalnih rodbinskih odnosa bilo dovedeno u pitanje? ...... Tamo gde je dete u pitanju - ne bih okrenula glavu. Prijavila bih. Za odrasle se NE pitam ...... Mogu da ih moralno i zdravorazumski osudim ... preporucim psihijatriju, i nista vise. :jebiga:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa zato nam se i dešavaju sva ova sr..a u društvu... zato što učesnici incesta nisu razdvojeni, zatvoreni i lečeni, zato što su zatvorske kazne minimalne, zato što se zakon ne poštuje i ne sprovodi...

I onda posle se pitamo, zašto nam deca izrastaju u huligane?!? U probisvete?!?

Zato jer se danas žmuri pred gomilom sr..a u životu :dry:

Upravo tako...

A ja se sa tim ne mogu pomiriti...

Bolest je bolest, izopačenost je izopačenost, a zatvor treba da je pun takvih poremećenih likova....

Kaže Đole:

Ćud je ćud, a sud je sud...

trebalo bi, al' nije baš tako...

(rozle naočare sam skinula nedavno... i ne vraćam ih... )

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sve što je neuobičajeno, nenormalno, izvitopereno, bolesno, štetno, opasno, perverzno... sramno - radi se tajno.

A ovo je najodvratnija perverzna izopačenost, potpuno (nazovi) svesnih osoba. Odraslih i zrelih muškaraca i žena.

Jednom rečju, ljudskog otpada... kretena.

Koji za svoje umobolne sexualne igrarije pikiraju svoju sopstvenu decu... braću, sestre... rod.

Koji time ruše sve ono što je evolucija hiljadama godina mukotrpno stvarala, kako bi se čovek (koristeći razum) odmakao od primitiv mankija i ostalih životinjskih vrsta, kod kojih ova pravila ne igraju i ne važe.

I to ne kod svih!!!!

Ti ljudi, tim gledištem i tim postupcima, vraćaju brojač svih civilizacijskih tekovina (kao što su: svest, savest, moral, obzir, čast, ljubav, sex, strast, nežnost..) na nulu.

To su zagađivači pojma "život dostojan čoveka", društva, porodice i sveukupne životne sredine.. pa ih tako i treba i posmatrati

kao štetočine.

Sa svim mogućim tolerancijama i razumevanjima ka svim mogućim perverzijama koje na svetu postoje

i koje su lična stvar svakoga od nas ponaosob

ova (mi) je najodvratnija

pa čak i kao moguće zamišljanje deteta, oca, majke, brata u samom sexualnom činu.

I što više pokušavam da shvatim, sve manje imam tolerancije

čak su mi za dobru stepenicu skale prljaviji i od pedofila (skotova koji za tu(đu) decu, svakako nemaju milosti)

i od nekrofila (jebacha lesheva)

a i od govnofila (jedača govAna :hahaha:)

Društvo mora da nađe rešenje, da izmisli efikasne načine i instrumente kojima će to da rešava.

Evo.. recimo novopečene horde komunalnih pandura

neka lepo umesto deda s'lubenicama na koje nije plaćen PDV i baba koje prodaju cveće i sveće bez fiskalne kase :neznam: uzjure perverte.

Nek zađu u domove

u kasnim noćnim il' ranim jutarnjim satima

nek vide ko se kako, zašto, s'kim i koliko yebe.

Nek Dinkić, Toma, Čeda, Tadić i Krkobabić sednu.. razmisle... nek uvedu neke kontrole, dozvole.. potvrde.. kodove

pa i da im platimo, ako treba

..ma nek' urade bilo šta

samo nek se sve (već jednom) zna

:hahaha::hahaha::hahaha:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Obaveza takvih je da ih u tome spreči... prijavi... zaustavi... a ako su bolesni i da ih primora na hospitalizaciju...

Smuco sve je to ok...ali u bolnicama nema mesta ni za osvedočene bolesnike,a ne za ove pritajene...

E sad što država ne mari,to je druga tema...zato su nam crne hronike pune užasnih naslova...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedina priča koju banalizujem je priča o fizičkom zatvaranju nekog lica da ne bi slučajno s nekim seksualno opštio. Banalizujem jer ta osoba ne predstavlja pretnju po druga lica - nema osnova da bude pritvoreno. Ima osnova da se naredi njeno lečenje kako bi se sprečilo da ta osoba u krajnjem ishodu dovede do rađanja deteta sa pripojenim recesivnim štetnim genima koji bi doveli do genetskih oboljenja, duševnih bolesti ili duboke mentalne retardacije - to je razlog zbog kojeg je incest zabranjen.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

To pitanje ide na teret zakonodavcu koji je nešto zabranio, a pritom nije našao efikasan način da to isto spreči. Otkud znam, postoji valjda neka psihološka terapija koja bi se s time uspela izboriti? Nisam lekar, ali imam poverenja u medicinu, valjda su do sad uspeli naći razloge zbog kojih se to događa i načine kako da to promene.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedna tabu tema u Nemačkoj ponovo je oživljena posle presude Evropskog suda za ljudska prava u Strazburu. Povod je bilo odbijanje žalbe Patrika S. (35) iz Lajpciga, koji godinama sedi u zatvoru zbog ljubavi prema sestri Suzan S, sa kojom ima četvoro dece, čime je ovaj sud potvrdio da incest u Nemačkoj ostaje kažnjiv.

231625_041408s2_f.jpg?ver=1334365440

Zabranjena ljubav: Patrik i Suzan S.

Političar stranke Zelenih, Hans-Kristijan Štrebele, međutim, sada traži da seks između braće i sestara, ali i roditelja i dece - bude legalizovan. U jednoj radio- emisiji, ovaj političar, član Odbora za pravna pitanja u Bundestagu, branio je svoju tezu time da i u drugim slučajevima, u kojima ljudi boluju od naslednih bolesti i kod kojih postoji opasnost da se rode mentalno zaostala deca, seksualni odnosi nisu

[TABLE="class: antre_r back_c_1, width: 200, align: right"]

[TR]

[TD="align: left"]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

kažnjivi.

Kod Egipćana i Asteka su čitave dinastije propisivale takvu vrstu odnosa, a i u Francuskoj već 200 godina incest nije krivično delo, podsetio je Štrebele, što je samo delimično tačno, jer od 2010. godine je u ovoj zemlji ponovo kažnjiv. U Španiji, Turskoj i Rusiji su zato seksualni odnosi između bliskih rođaka legalni.

Bavarski ministar policije Joahim Herman smatra da je veoma važno da incest u Nemačkoj i dalje ostane zabranjen. "Moramo da štitimo zdravlje naše nacije i omogućimo fizički i duhovno neokrznut život.

Deca iz incestuoznih veza imaju natprosečno mnogo zdravstvenih oštećenja, tako da seksualne slobode ne mogu da opravdaju incestuozne odnose", rekao je ovaj političar za "Bild".

Izvor/vestionline

Postavih ovaj tekst jer incest nije u svim zemljama zakonski kaznjiv,tako da mislim da je ipak tabu.Ali bih ga zabranila zbog zdravlja dece.

Izmenjeno od strane člana stiklica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma kakvo legalizovanje, kakvi bakraci.

'Ajde, legalizujes takav odnos. Ali sta onda kad otac napastvuje cerku? Moze da se vadi na to da je takav odnos legalizovan, da nema protivprirodnog bluda.

Ja sam juce, onako na blic videvsi temu, napisala stav iz jedne-dve recenice. Ne podrzavam ga, sto se mene tice, to je bolest (iako nemam obicaj da se takvim terminima sluzim). Ali, ako dvoje odraslih zele da stupe u seksualni odnos, dvoje svesnih i zrelih osoba.. Ne znam. Nisam za to, isto kao sto osudjujem pedofiliju, zoofiliju ili nekrofiliju.

Ne mislim da ih treba poubijati, ne mislim da terapija moze da pomogne. U meni izaziva samo gadjenje. Cak ni sazaljenje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Malo razmišljanja s brda, s dola i par zanimljivih pitanja.

1. Ako "obične" pedofile, između ostalog, treba kastrirati, onda incestoidne pedofile treba naterati da bukvalno pojedu svoja muda, a onda može metak u čelo.

2. Kolko sam razumeo, pobornici zabrane incesta, sada govorimo o seksualnom odnosu dve odrasle osobe, boje se genetskih bolesti njihovih potomaka. Tako da mi se nameće pitanje, a šta sa seksualnim odnosom dva brata, dve sestre, mame i ćerke, tate i sina, treba li i to zabraniti?

3. Logički se nameće i još jedno pitanje. Šta ako je jedno od njih već izvršilo podvezivanje jajnika ili vazektomiju, treba li im i tada zabraniti da ljube bližnjeg svoga?

:liza:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Njih gadjas napalM bOOmbom :cvike: ..... Napisah, obljubu dece smatram zlocinom ..... slicno pedofiliji, ali jos gore, jer to njihovo sopstveno dete (ne znam, ovo je lose sroceno. Zlocin je bilo cije dete :( ) ..... Incest odraslih mi slici homoseksualizmu (bez obzira na polnu kombinaciju. Rec je o stavu). Na to gledam kao na devijaciju (bolest?), u svakom slucaju, kao na nenormalnost. Realno, nisu za zatvor ... ali jesu za mentalnu ustanovu. (jos nesto: takve i zamisljam kao ljude sa ispod prosecnom inteligencijom ....'sa falinkom', i iz ruralnih sredina .....ali je moguce da su to predrasude?)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...