Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 1 mesec kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 7 meseci kasnije...

Listajući novine na letim na članak a uz  fotografiju ide tekst : "GROZNO: Ovakvi nokti su sada u trendu!" 
Zaista ne da (mi) je grozno, nego mi nije jasno kako neko može za ovo da kaže da je lepo....moderno...ženstveno???

"Svuda po Instagramu „iskaču“ slike noktiju koji izgledaju kao baloni. Reč je o načinu na koji se nokti uz pomoć gela izlivaju. Iako izgledaju kao neuspešan manikir, ovi nokti su hit među trendseterima.

Najnovija moda oblina se izgleda prenela i na nokte. Prema članku u časopisu „Nails“, da bi dobili ovakav izgled, vaša kozmetičarka mora da počnete proces sa loptom akrila na sredini nokta.

Deo koji je najbliži koži mora da bude ravniji i da se polako podiže ka lopti. Ovo će pomoći da se formira pravi oblik balona. Od vrha loptice ka prednjem delu nokta mora da bude zaobljen pad.

Toliko su zaobljeni da izgledaju zbunjujuće.

Zamisilte da kucate poruku sa ovim noktima.

Šta devojke žele da postignu sa ovim noktima?"

Bubble-Manicures-Latest-WTF-Trend-Nail-Art.jpg

HoaBui-__-maxwidth-600.jpg

HoaBui2-__-maxwidth-600.jpg

11244616_1406495809674386_8506156.jpg

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Listajući novine na letim na članak a uz  fotografiju ide tekst : "GROZNO: Ovakvi nokti su sada u trendu!" 
Zaista ne da (mi) je grozno, nego mi nije jasno kako neko može za ovo da kaže da je lepo....moderno...ženstveno???

"Svuda po Instagramu „iskaču“ slike noktiju koji izgledaju kao baloni. Reč je o načinu na koji se nokti uz pomoć gela izlivaju. Iako izgledaju kao neuspešan manikir, ovi nokti su hit među trendseterima.

Najnovija moda oblina se izgleda prenela i na nokte. Prema članku u časopisu „Nails“, da bi dobili ovakav izgled, vaša kozmetičarka mora da počnete proces sa loptom akrila na sredini nokta.

Deo koji je najbliži koži mora da bude ravniji i da se polako podiže ka lopti. Ovo će pomoći da se formira pravi oblik balona. Od vrha loptice ka prednjem delu nokta mora da bude zaobljen pad.

Toliko su zaobljeni da izgledaju zbunjujuće.

Zamisilte da kucate poruku sa ovim noktima.

Šta devojke žele da postignu sa ovim noktima?"

Bubble-Manicures-Latest-WTF-Trend-Nail-Art.jpg

HoaBui-__-maxwidth-600.jpg

HoaBui2-__-maxwidth-600.jpg

11244616_1406495809674386_8506156.jpg

E bas svasta...kao prelakirana gljivicna bolest nokta...ne nikako

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...