Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Postavite slike vašeg osnovnog ekrana na mobilnom telefonu. Ako je u pitanju Apple, Symbian ili Android telefon, objasnite i čime ste upotpunili izgled ekrana. :kez:

Android 4.0.4

JJ's Hybrid ROM

Battstatt widget

Digital clock widget

GoWeather widget

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...

Postoje dva načina. Prvi je za HTC One S, možda i za tvoj telefon. A drugi je ugrađen u Android, pa bi trebao raditi na svim Androidima iznad verzije 4.0.

1. Pritisni istovremeno taster za isključivanje telefona i HOME taster (drži jedno dve sekunde)

2. Pritisni istovremeno taster za isključivanje telefona i taster za smanjivanje zvuka (drži jedno dve sekunde)

Slika će biti snimljena negde na karticu, kod mene je to Pictures - Screenshots. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Postoje dva načina. Prvi je za HTC One S, možda i za tvoj telefon. A drugi je ugrađen u Android, pa bi trebao raditi na svim Androidima iznad verzije 4.0.

1. Pritisni istovremeno taster za isključivanje telefona i HOME taster (drži jedno dve sekunde)

2. Pritisni istovremeno taster za isključivanje telefona i taster za smanjivanje zvuka (drži jedno dve sekunde)

Slika će biti snimljena negde na karticu, kod mene je to Pictures - Screenshots. :)

Imam skromni telenor smart,i probala sam ovaj način za android al ne mere il ne umem :beyond: ...a baš bi želela...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Kumo, pa je l' to lepo.. ? Jos me nisi naucila kako se to radi! Umrecu ti u neznanju... :( zar ti nije zao?

:hhh: Zar svemu moram da te učim?!

Ae malo jutuburaj...možda tamo ima...

...ustvari nema!

Tvoj telefon je toliko komplikovan i jedinstven da je sa njim to nemoguće uraditi :bek:

Evo poslaću ti "majstora" ...:hhh: možda će on znati :hhh: :hhh: :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Ja znam za ova dva načina, u zavisnosti od telefona:

1. Pritisni istovremeno taster za isključivanje telefona i HOME taster (drži jedno dve sekunde)

2. Pritisni istovremeno taster za isključivanje telefona i taster za smanjivanje zvuka (drži jedno dve sekunde)

Verovatno ima i drugih, ne bih znao. Kod mene (Sony) radi drugi način.

Onda fotku prebaciš sa telefona na komp, ili direktno okačiš na net ako telefon ima mogućnost.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...