Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

Pošto su majstori precvikali sbb kabel u obližnjem sokaku, večeras će biti možda začeta neka bebicaaaaaaa..... :hhh: ja sam obzirom da nemam s' kim a i nemam više mašinu za tu rabotu u očaju što baš danas nema kablovske pronašla moju seriju na netu. OndaK sam se zanela i pogledala naradnih 5 nastavaka! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa divnooooooooooo!!! :dance: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...

Razmišljam o tome, kako će jednog dana.. da dođe dan.. kada ću napisati da sam se naspavala kao svet.. a ne kao nesvet, što bi rekao moj kum :lol: 
Duša mi spava, ali san neće na oči. Nisam ni uznemirena nešto posebno. Jednostavno.. valjda je takva tura naišla. Pijuckam čaj.. uživam.. pišem.. od svega po malo. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Uzela VIP-ov kućni net 2 pa ga testiram...nosila ga malo u vrtić da update AVG na onom moj jadnom kompu...sutra ga nosim u vikendaju....sad je ovde u stanu....i radi malo čudo. 

Samo ja imam štampač u  obdi i svi živi na njemu štamapaju..ajd što štamapaju ni po jeda, nego mi turaju svoje USB stikove koji su puni virusa i svega i svačega....

I tako....

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uzela VIP-ov kućni net 2 pa ga testiram...nosila ga malo u vrtić da update AVG na onom moj jadnom kompu...sutra ga nosim u vikendaju....sad je ovde u stanu....i radi malo čudo. 

Samo ja imam štampač u  obdi i svi živi na njemu štamapaju..ajd što štamapaju ni po jeda, nego mi turaju svoje USB stikove koji su puni virusa i svega i svačega....

I tako....

 

​I onda ti veštičara - samo kažem :fijuk: 
 

:kiss: 

Krenula sam da popijem kafu, ali sam odustala. Hoću posle ko zna koliko vremena da vršljam po netu.. gombam.. da se prospem i da me ima svuda. Sutra se ipak radi. Imam i ja dušu :treptrep: 
U to ime.. sledeća na redu je kafa! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napokon završila sve poslove po kući... :crkoh: 

pekla papriku za zimnicu, stavljala feferone, krastavce, uz to i ručak i palačinke...

sad sam još i peglala, što baš baš najvolem :dry: 

jbt, nisam normalna... mene treba samo upregnuti vikendom...

i radi Soko... radi... :kalas:

eto... ostalo mi još ovo malo dok ne zaspem da virnem, da vas posetim :zagrljaj: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...