Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Namestila Unifi konekciju na laptopu...treba mi sutra..pa da isprobam kako radi..kada već imam nalog...šteta ne koristiti.

Dva naloga imam te sam dvema koleginicama dala šifre za  konektovanje preko telefona, 
Nadala sam se da će u vikendici biti dometa UniFi mreže ali joCk...hajde onda bar po gradu da  ja koristim. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

To mu dođe tip greške "ili je napajanje ili je grafika ili je ram memorija, ili je Windows" :lol: Ili je to što odma' nisi uzela onu usb memoriju natrag. :lol: 

​Pazi 'vako-napajanje nije jer ima struje.

Ram memorije isto nije jer je Pera pre 6 meseci stavio novi hard koji je bio na samrti..

Okom iskusne domaćice mislim da je Windows!!
 

To što nisam odmah uzela usb memoriju natrag je samo dokaz da mi zaista nije neophodna jer ih imam prilično... :kiss: 
Neka je ona tebi pomogla a vraćanje uvek ima vremena. Za sad mi ne treba. 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I tako..jedva čekaš petak da odeš u priprodu...onda prioneš na posao da što više i što brže odradiš sve kako bi ti ostalo vremena i za uživanje. U nedelju oko 19 časova sedneš da popiješ kafu i da uživaš i onda shvatiš da je nedelja...da je sutra radni ponedeljak i da je vreme za povratak u civilizaciju... 

Oprala kosu, završila kafu, zavirila ovde i već mi padaju kapci...ako uspem da odem do kreveta, koliko me svaki mišić boli :hhh:  

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...