Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

U četvrtak sve lepo isplaniram ali mi moj muški kaže-ne možeš sutra u vikendicu neću stići da odradim registraciju... :( 

Osvane petak, radim "pekarsku smenu", tugujem što mi je plan pokvaren....u 7 i koji minut zvoni telefon, javlja se koleginica koja treba da radi do zatvaranja kako joj je najmlađe dete dobilo temperaturu i ne može da dođe na posao. 

:ajme: koga sad nazvati i reći mu-"Ti danas zatvaraš"? Petak....raditi do 17.oo ..nikom...sve imaju sitnu decu a one koje nemaju pokrenuće mi glavobolju ranom zorom. 

"Ništa ne brini, leči to malo dete, ja ću uskočiti tvoju smenu"

(a trebala sam da budem gotova u 12.oo :( )

Kad je već dan krenuo loše, daj da ga popravim nečim korisnim....Odnesem dva računara kod najboljeg majstora na svetu. Skoknem kući da popijem kafu i moj dragi me obraduje rečima "Sve sam uspeo da odradim, možeš u vikendaju" :aaa: 

Tugo moja ja moram  u 15.oo nazad na posao.

Šta ću...vratim se nazad...zatvorim vrtć, odnesem ono moje malo zlato i veliko zlato (snajkicu) na kontroli kod  ORL i gledam na sat....19.30.

:ces: Uđem konačno u stan sa pamentim pitanjem

" ..a ipak ja idem sada..mmm? šta misliš?"

Pa idi!

Tako gusta magla, nigde nikog na putu...ali ja IDEM!! 
Došlo mi na pola puta da se okrenem i vratim, sunce ti žarko koje "testo" je bilo.
Jedva sam potrefila skretanje do vikendice aaaaaaali stigla.

I nije mi smetalo ni što je u kući hladno, ni što sam u 20.30 cepkala drva da zapalim vatricu..ni što je em mrak, em magla....ni što nigde nikog nema....ma ništa mi nije smetalo!
Tako daaaaaaaaaaa ja sad uživam!!!! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kucam sa kumom preko Vibera i smejem se!!
Nešto se dogovaramo...nisam danas otišla kod nje iako je bilo dogovoreno jer se moj plan imenio.... nudim se sutra da dođem, ona sutra ne može... pa subota opet ne može jer moram sa majstorima u vrtiću nešto da odradim.. u nedelju idemo u neku svadbu...i naravno pri pomenu svadbe krene  priča u "smeru torte"

Ja-Ma ne treba mi zvono, neću ni da nosim tortu

Kuma-Kako te nije sramota da ideš u svadbu bez torte?

Ja-Lako! Ja uvek napravim lepu i ukusnu tortu, iako ne umem lepo da je dekorišem, a ostali naprave "sapunjaru". Moju požderu da ne stignem ni jedno parče da probam a ja onda jedem te sapunjare i još me teraju da ih nosim kući... :bek: 

Kuma-Onda ne mesi, nego prva u red za torte i biraj koji ćeš da ručkaš :hhh:  

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da je moja računaljka, sigurno bi davno završila na Linuksu, al' ipak se deci lakše snalaziti u Vindovsu.

O.T.

:lol: 

Naravno da ih se mogu setiti...

kad sam ih imala 2,5 komada...

i tu sam podvukla crtu i kraj :uredu: 

(za onih 0,5 me ne pitajte...)

​Razbijam glavu razmišljajući/zamišljajući kako je to Smucalica uspela da izbroji 0,5!?!?!  :blink: :ces: :cesces:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Smejem se. 

Preslušavam neku muzikicu i ne mogu da verujem šta uradi čovek zarad komercijale :huh: 

Razmišljam o razgovoru sa ex koleZinicom. Nešto  smo se upetljale u priču, postavila sam joj pitanje: ''Jbte, a šta se to nalazi u tvojoj glavi, kada na istu osobu (žmua) reaguješ danas ovako, sutra onako. Nešto tu meni ne pije vodu.''

Zamisli se moja draga..

''Mila, kada ti se desi da prespavaš mesec dana u godini, mesec dana života.. preispitaj se ko i šta je vredno tvog nervnog sustava..'' i.. ''samo se smej - zabole nas''

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...