Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Smejem se od muke... ne znam šta bih drugo. Demorališem se lagano.

​Nemoj da se demorališeš šefe...ide jesen a ona u sebi nosi opasan virus zvani depresija. 

Kreni sa pivom-on u sebi ima antivirus! :kiss: 

Šta radim? 
Upravo sam dobila poziv za jednu rođendansku žensku žurku u petak i sad razmišljam šta kupiti za poklon...razmišljam o sutrašnjem danu i obavezama..tačnije štimujem satnicu obaveza kako to ne bi radila kad legnem-jer ne valja oduzimati već sabirati :kez:  

Ćaskam sa dragim ljudima i tako..

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ae šefe al si šrkt na rečima :hhh: 

Evo ovako (sada će tebi baba da objasni) :hhh:  

Imala sam račun za fiksni telefon i račun za ADSL (internet) Telekomov odvojeno. Sada sam ta dva računa spojila u jedan i (kao) uštedela par dinara zbog toga. Jedina prava ušetada je što plaćam proviziju prilikom plaćanja na samo jedan račun. 

Ja sam objedinila fiksni telefon+ internet. 
Postoji BOX paket gde objedinjuješ fiksni+internet+mobilni telefon (MTS)

Postoji Box paket gde objedinjuješ fiksni+ineternet+mobilni+TV

Možeš da biraš koju kombinaciju želiš....i za to dobiješ samo jedan račun.
Privilegija koju sam dobila je da sam mogla da biram koji TV želim da kupim na 12 mesečnih rata bez kamate i ratu plaćam preko računa za BOX paket....eto....to je to :hhh:  

Njihovu ponudu za TV ne volim jer ne mogu da delim na više TV aparata po stanu, osim ako ne uzmem dodatne prijemnike...a to je +dodatak na pretplatu...ostajem na klasičnom SBB. 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pričao s mojim nesuđenim i nesrećnim kolegom "sa posla". :ajme: Momak koji je pre nas "zaposlen" je za 15 dana rada "primio platu" u iznosu od 1800 dinara. :ajme: Ubijamo se po ceo dan obijajući vojvođanske pločnike, uslovi i brojevi poena nam se svaki dan menjaju, obećana zarada postaje sve neizvesnija a koverte koje dobijaju prethodnozaposleni su za ronjenje suza. :ajme: Razdužićemo se, vratiti opremu i akreditacije jer više novca potrošimo da bismo mogli funkcionisati kao ljudi nego što ćemo dobiti na kraju meseca. Koja je ovo prevara i za šta je ovo paravan đavo će ga znati. :ajme: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Fazon je u tome što ti svuda, od početnog razgovora preko obuke do završnog testa objašnjavaju da "ima" fiksne plate, da je ona 25.000 i da eventualno umanjenje (koje se gotovo nikad ne događa) može da iznosi maksimalno 30%. A onda pričaš s kolegama i dobiješ prave cifre pa ti se život smuči.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...