Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Eh, ti otvorila novine.... ja čula na radiju :(

Nego, malo lepša tema. :)

Moja velika prodica se godinama okupljala kod jedne od tetaka, u rodnom selu, dok je majka bila živa zbog nje-"Da vas još jednom vidim sve zajedno pa onda mogu da umrem". Trajalo je to u kontinuitetu 8 godina, do majkine 96 godine.

Onda je majka umrla, mi smo nastavili da se okupljamo, ali nas je svake godine bilo sve manje u zemlji a sve više u belom svetu..i tako poslednje tri godine su prošle bez okupljanja.

Trenutno smo utvrdili datum ponovnog okupljanja :dance: 
Biće to popriličan skup! 
Dosta njih će biti tu, što iz Amerike, što iz Vijentnama, što iz Namečke, što iz Mađarske....qq...ima nas bukvalno svuda :hhh:  

Uvek je to bio izuzetno lep događaj! 
"Gledamo se mi" preko FB..ali nije to to!
Mnogo je lepše kada se uživo izljubimo sa svim (živim) tetkama, sestrom, braćom, njihovom decom...
Da je majka živa sada bi imala prilike da upozna svoje prvo čukun unuče! :kez: 

 

E da, i dodajem u porodično stablo još jednog zeta :kez:  

Eto to radim :jeee:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Skovala plan...isprobala i radi!!!

Naša divna stručna služba nas najstrašnije maltretira sa pisanjem kojekavih izveštaja..i onda kada mi to sve lepo odradimo, oni samo kopiraju iz mog dokumenta delove koji im trebaju..i posle se hvale kako su se naradili!!
Eeeeeeeeeeee neće moći...(moj drug neo meni pomogao)...pronašla sam programčić..koji lepo svo to moje pisanije zaključa..i mogu samo da čitaju i ništa više :hhh:  Aaa pa dobro..mogu da odštamapaju sve 53 strane..i sve tabele i sve, sve..i mogu da se dive kako smo mi to leeeeeeeeeeeepo uradili!! :hhh:  
Aaaaaaaaali moraće gospođe  da prepisuju ono što im treba iz našeg izveštaja!! :srednji:  

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Kuckam sa ćerom.... 

Setilo se zlato babinih goblena koji su bili po svim mogućim zidovima u vikendici..(onima iz stana ne mogu da uđem u trag).

Onomad 2007 htela sam da ih pobacam, pa mi onda u momentu bi žao..ipak je žena "ugradila" sebe u bockanje..i odlučim da ih ipak sačuvam. 
Stoje tako već 8 godina umotani i sklonjeni...

Dete otvara kafe bar i celokupan stari nameštaj već mesecima restauriramo...sad se ona setila tih goblema..."javilo" joj se da će odlično ići uz takav nameštaj..i ceo enterijer..

MooooooooooooooožE!!! Odlično će se slagati!!!
SVE ću ti ih doneti!! :hhh:  

Onda shvatim da bi baba bila jaaaaaaaaaaaaako ponosna! 

U tom momentu se ja setim još jednog rariteta, ali ovog puta dedinog. 
Stakleni fića za žestinu! :hhh:  (postoji li kuća koja to nije imala? :hhh::hhh:  ) 
Jaooooooooooooo, kako se mala oduševila!! 
I to ćeš dobiti i da vam stoji na šanku!!! :hhh:  

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dok pijuckam kafu, slušam muziku, razmišljam šta ću da obučem za današnji banket... 

Hvatam sebe u setovanju.. onom čergarskom - da nema meni sreće bez sete. 
I kako uvek uspem sebe da dovedem u situaTion da sve spucam u minut do dvanaes'. 

Danas banket, sutra divljina... pa... Novi Sad.. u najavi. 

Vreme je da odem kod tetke, koja živi  Vecinoj blizini.

Znaaaaaaam, ovo je već dugoročni plan, iako imam samo par dana g.o. 
Idem step by step - dan za dan. 

(neko nema ni toliko -odmora bre :lol: ). 
Zato se prepuštam trenutku i uživam. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sedim na terasi, na specijalnom mestu gde uvek pirka neki vetrić...uživam u njemu...ogrnula se maramom za plažu...što zbog  svežine koja jaaaaaaaaako prija,  što protiv komaraca...madaaaaaa...pod guz'com, ups stolicom se nalaze dve upaljene spirale protiv krvopija......pijuckam "braon lek" pa odlučih da malo virnem ovde....
Ustvari pogledavam oko sebe i planiram šta ću od petka...kad se "doselim"... :trep: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Skoknuo sam do Budimpeste na sladoled... Da me nema, trebalo bi izmisliti! :icecream:

​Ček...ček..kud ona priča..:"Vama Mađarska kao nama Beograd.." :bek: 

Sedim sveže ispod tuša i umirem od toplote....razmišljam...kako bi mi bilo da imam desetak kilograma više... uh.....

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...