Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Smejem se. U zgradi počelo dopisivanje na ulaznim vratima. Izlazim malopre iz stana i na ulaznim vratima zgrade zateknem komšiju kako nešto piše. Otvara vrata da me propusti i počinje:

 

- "...evo, odgovaram komšijama koje se nisu potpisale..."

 

- "...samo oštro, komšija!"

 

Mislim se "hvala na obaveštenju, ali ništa te nisam ni pitao". Vraćam se natrag malo kasnije i čitam prepisku... aha, nije dosadio samo meni.

 

Dotični je jedina osoba kojoj stalno nešto nije po volji u zgradi. U sve se meša i svima pokušava da nametne svoje mišljenje, uvek sve zna najbolje. Napoleonov kompleks, rekao bih, imajući u vidu visinu od metra i želje da poraste. A takve baš ne volem. Ne niske ljude, već nasrtljive sveznalice i svepametnice.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...