Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Hmmm u zadnjih 20-tak min. ovako...isprzio dvije rostiljske kobaje i dva komada slanine :uzbud: i evo pomalo mezuckam uz komp...inace sve se zdimilo...nasuo casu crnog...a prije toga popio caj za ublazavanje tegoba kod kamena u bubregu...bljaks...:(

obisao cicka koji gleda Pinokia u sobi...pokrio vomenicu...iza ledja mi...i koja ne gleda nista...nego drinca :lol:

...obisao staru majku u drugoj sobi...koja se prenula...u spajzu dok sam przio kobaje vidio da mi je cera...starija...maznula dvoguzu piva...i odnijela na "stepenice"...grrrr

sad ljusno mladju koja je dosla sa folklora...eto...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uletala sa posla na kratko da prošetam živuljku pa odoh dalje da radim.

Nakon toga opet uletanje u stan, sređivanje pa na devojačko veče ...

Ovih dana sam jako "ugužvana"...mislim ugužvana sam ja inače...ali sada baš, baš!

Moram da menjam plan za sutra, iskrsnuli neki neplanski radovi...eto samo da :mahanje: i vidimo se.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jos uvek dolazim k sebi..:wacko:

Izginula sam danas na poslu, dosla kuci, spremila rucak, naklopala se za sve pare, pa uzela milku da se zasladim..i pojela celu, onu od 300g--:kez:..onda tako sita legla i zaspala..i to onako odistinski, kao da je noc..probudila me drugarica da idemo na trening, a ja ne znam oli jutro, oli mrak..ne znam di sam, niti gde treba da idem..tako bunovna odem na trening, pola se ne secam..dosla malopre i jos nisam sastavila mozak sa telom..ili telo sa mozgom..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...