Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Razmisljam kako deci iz kraja da napravim neke zanimacije i igrice.... (klinaca ima jedno 15-20 i raspon je od 4-10 godina....

Tako mi pade napamet da napravim od flasa kokakole (2litre) kuglanu....

Da im poslazem 10 flasa u trougao ( 1,2,3,4 flase u redu) i da fudbalskom loptom se obaraju.... malo stavim vode u njih (ili peska)....

Mislim da bi ih to usrecilo.....

Sledece sto sam smislio je da uzmem dva stara kartona.... (sto veca).... Da uzmem jedan karton i isecem na trake od 15cm odprilike.... Zatim ih uvijem u traku da naprave kao tocak od toga i oblepim po obimu sa lepljivom trakom....

Sa jedne strane stavim kao podlogu onaj drugi katron da se ne rasipa....

Na tom katronu (koji sam umotavao) da nacrtam metu...

da uzmem vodovodne cebi i isecem na 50-ak cm (to sam vec uradio i podelio im) i da od masnog papira u boji napravim po 10 fiseka (papirne strelifce) koje ulepim selotejpom da se ne odmotavaju i da se igramo kao pikada ali sa papirnim strelicama , jer su mali pa da nebi neko dobio gde netreba.........

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma na leto (ako ikada dodje lepo vreme) da im organizujem gadjanje balonima punim vode....

Vec sam im napravio golove, a ove godine ako vrem edozvoli kos i malu platformicu na drvetu....

Cak imam ideja i da ako nadjem materijala napravim kao kulu visoku 1,5m... (treba da dobijem palete od komsije, ako ne slaze)....

Inace stitove i maceve sma im vec napravio sad jos slemove (zasad jedan napravljen i jos jedan je na putu....)....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pekao rostilj...i krkao tortui bambuso malko sa vomenicom...

Pa i ja ispratih goste ali koji ce se vratiti u neka doba...:lol::smeh:

Naime, cerka slavi rodjendan...onako interno i parcijalno...pa trknuli samo do centra da "nesto vide" i eto ih odmah nazad...a ja bjez dok se nisu vratili da tetki dadnem lek...:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Voja rostilj napravio

za rodjendan cerki

pa je posle on nosio

lek rodjenoj tetki

Jer bez leka ova tetka

nece da se smiri

pa je Voja pozurijo

da malo proviri....

Ne cud te se ljudi moji

sto Voja nad tetkom bdije

Drzeca je , pa sto nebi

jer Vojina tetka nije....

Zato Voja svake noci

Tetki nosi leka

Ako s lekom on ne dodje

tu komsija to docekaaaaaaa....

By B:hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...