Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Razmišljam zašto neki pohuje piletinu kada su nutricionisti izričiti da je pohovanje štetno. Ne bih znala kasti zašto ali po mojoj proceni to je iz nekoliko razloga:

1. Utrošeno vreme

2. Ulje

3. El. i ostale energije

4. Isprskan šporet, pločice, pod...

5. Sve ja to natur :lol:

I dalje, sa setom u duši, razmišljam kako lagano odmiče najdraži deo godine. :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Provirio sam napolje! Brrrrrrrrrrrrrrr!

Zato pijem vreli nes, poslao sinu SMS (u susednu sobu) da cu ga na nositi u skolu, pa cu se umivati, vrnuti u office, pa se vratiti kuci, vrnuti ovde, napisati neke dokumente, odraditi mail, liste za narudzbe, pa na teren, pa sredjivati dokumente, mozda jos malo raduckati, pa uvece malo na ner cas cas, i eto pola noci, a ja opet u komi sledeceg ladnog jutra. :(

Zivot je lep kada medju svemu tome nadjes jednu lepu jonatanku, dobijes najlepsi osmeh od tvoje mlade simpatije, legne koji dinar, najedes se cufti za rucak i dobijes neki lajk iz srca na fejs. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

isprzio sam salame, naseckao zimsku rotkvu, uzeo svez hleb i fino doruckujem.

da mi dani ne budu isti, pozeleo sam vino da pijem rano jutros, nasao sam neku flasu sa vinom cija loza navodno potice sa neke Titove plantaze. e, nije losa a da bude jos posebnije, pijem iz soljice za kafu!

posle cu da radim i da zaradim a bogami ocu i da se zaljubim! :roll: ako...

zivot je lep! :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...