Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Turio komšinici... sijalicu na luster, pa čekam da skuva kafu. :roll:

Komsinica kuva kafu na lusteru? :ufrci: (sta ti je semantika, cudo jedno :lol: ) ........... OT. Neckam se ... 'ocu peglam, necu peglam :smor: ... Sve se nesto izvlacim, te vrucina, te svetac, te unfalidni prsti ... a oprani ves se gomila, a ukucani mi unaokolo idu izguzvani ko da ih krava zvakala, i takooo ... 'ocu, necu, 'ocu, malo morgen :domaC'ca: :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gledam žeMski fudbal... lepo igraju. :treptrep:

Komentator: "Slobodan udarac, visoko podignuta noga fudbalerke Novog Zelanda. U nekim slučajevima sudiji to ne bi smetalo, ali u ovom fudbalskom... faul." :hahaha:

"U fudbalu ne treba mnogo da razmišljate. Šutirajte iz prve, jer je šut iz prve... šta? Keva!"

"Inače, predsednik ženskog fudbalskog kluba Čelsi je Džon Teri. To je kao da pustite dete u poslastičarnicu, švedski sto."

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

... kao i svaka oČajna domaćica, kuvam ručak ...

... zgotoviću piletinu, sa mnogo šargarepe, malo dIdem u peršun, pečurkiCama, kikirikijem...i nekim egzotičnim začinima ...

... od običnog, prosečnog... pileta ... napraviću vrhunsko kinesko... pile...

... jer... moja mašta radi svašta ...

... to ne mož' da ne valja ...

... mantram ...

... prestani glavoboljo, idi... sutra sam u fullu...

... čeka me mnogo toga ...

... jedan rastanak, za budući sastanak,

od moje drage devojčice, koju neću videti šest meseci ...

... koja je mlada, lepa i pametna, rešila da otputuje ...

... velikim brodom ...

... ne znam tačno gde ...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šetam po kući nove cipelice... i gledam ih... joj, volim cvetiće, posebno u ovakvoj boji :)

I nešto se mislim... imam gadan problem, kada sam u nekakvom bzvz stanju, kada me uhvati neka nervoza ili melanholija ili već neka muka, ja nađem rešenje... prvo kuvam, kuvam, kuvaaaammm... pa jedem, jedem i jedeeeemmm... a onda krenem u peglanje moje kartice :cica: a kada se vratim iz troškarenja, ja...

...se namestim, :smoke::kafa: i net i :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Čitam So Fajn. :lazy:

Ne volim šveps, ne volim kolu, pepsi...Gazirane sokovi su fuj. Ne volim obojene sokove, čak i kada su negazirani, ne prijaju mi crvene i tamno crvene boje veštčkih sokova u čaši-kao recimo brovnica ili grožđe-koju možete dobiti u kafiću, ako naravno naručite borovnice ili kupine, grožđe, malinu ( nema veze moja asocijacija iz detinjstva, kada sam se zagrcnula od smeha, sedeći na jednoj čardi pored Dunava i ta jebena, nazovi borovnica mi je iscurila kroz nos, na beli stolnjak-kao trag nesavršenog zločina...Imali savršenog? Jok. Cvrc. Prrrc.) Ne volim ni guste sokove, imam utisak da pijem malter, dok mi se lepi za nepce i klizi niz grlo. Ustvari meni su svi sokovi odvratni, jer su u njima tone šećera. Volim samo limunadu bez šećera ili sok od paradajza ( eto njegova gustina mi ne smeta).

Dok sam bila živa ljude sam često poredila sa životinjama, bilo zbog fizikusa ili nekih psiho osobina...To rade svi, znam- a, ja sam mislila kako sam ja posebna. I još sam mislila da sam posebna-zato što sam u oblacima viđala oblike, likove,koješta...( Sada znam da ljudi liče ustvari na sokove, ali neću sad o tome-nije tema ) i onda se to čoveku za života neverovatno osladi da utripuje kako je poseban, kasnije su mi samo nicale ideje-te posebna sam zbog bunta, te zbog prelepih očiju, te zbog stila pisanja, oblačenja,usana, hebanja...A, onda sam umrla...

I shvatila, da ljudi nisu ni posebni, niti isti jedni drugima-nego samo drugačiji, ali tu nema posebnosti.

Znate ja sad nešto poluležim ovde u K(raju), jer ne bih baš da mi svaka priča počinje sa tim da ležim, pa sam vas malo slagla, ali zato je sve ostalo istina. Volela sam da ležim i dok sam bila živa, onako da meditiram u plafon, ili legnem na stomak, čitam nešto, pa klatim nogama...Sada znam da sam ustvari volela da ležim, samo zato što nisam imala vremena za ležanje-znala sam da treba rano da ustanem zbog posla, pa sam kasno legala, znala sam da treba da se opustim i pružim ruke-ali sam podvlačila ruku pod jastuk u jednom periodu života ( psiholozi su tada tvrdili da tako spavaju nesigurne osobe ii nešto slično...) Ili onaj položaj fetusa, retko, al dešavalo se. Psiholozi su šturi u svoim procenama, ali nisu oni krivi- njima je aminovano koliko i šta mogu da pričaju, u smislu najmodernijih tema.

Gde sam ono stala? Hmmm...Ah, da- dakle, malo sam vas slagala da poluležim, ali to nije strašno, jer vi, živi ljudi volite bele laži, mada ne znam kome je palo na pamet da pomisli kako je laž pozitivna i bela, kao nekulturni i neotesani bi ste bili ako ne pričate bele laži. Msm, baš da ne palamudim, ali bela boja uopšte i nije boja, kao ni crna, a uz sve to je i servilna. Taj neko je trebao tu vrstu laži nazvati- roze laž. To je ona boja šećerne vune, barbikinih helanki, i svega neprirodnog. Da se razumemo, ja ni do sada nisam našla Kena svog života, ali prosto ne mrzim barbike kao pojavu. Barbike mrze žene koje izgledaju suprotno od barbike, a meni je barbika baš lepa cica. I onda su te pakosne žene smislile, kako je barbika model ustvari glupa sponzoruša, samo zato što je zgodna plavuša sa atraktivnom garderobom. Dobro, de...Imam pravo da gotivim barbiku ( iako je nikada nisam imala dok sam bila dete, jer kada god bi mi je neko pokonio , ja sam je prosleđivala drugaricama ili sestri). Ne zato što sam mislila da je ružna ili glupa, nego zato što nisam volela lutke, uopšte. Igrala sam se sa kamenčićima, štipaljkama, ekserima, punoglavcima i voskom od sveća ( koji sam tada davno jela, ali to i nije pravi vosak, nego parafin, volela sam boje)-dakle, nisam se igrala sa barbikama, ali sam primetila da su lepe, veoma.

To me je podsetilo da sam sinoć hela da kupim nešto krvavo, a ustvari ne volim krvavu boju, onda mi je trgovac krvavom rekao-kako on i nije trgovac i da čuvam pare za put u Seul. Tek posle sam se setila, da ja uopšte ne moram da plaćam put u Seul i da ne moram da slušam bezobrazne sugestije trgovca ( on ustvari i ne prodaje to krvavo, nego se pravi da je trgovac- jer povremeno vrši usluge tipa ,,ti si lep-a, pametan-a, ali ipak moram da ti pokažem koliko si glup-a, umišljen-a).

I da, pošto me ovde niko ne plaća po količini karaktera tj znaka koje tipkam, niti po šlajfni-kao ni tamo gde su me nekada plaćali, odoh sad ja, ne mogu da pišem više, preterala sam normu, svejedno-vredna sam za sebe, može mi se-ovako u smrti

I da, hebite se, ako ste sve ovo pročitali-to je lepa želja, za sve vas žive, jer čujem temperatura od sutra pada, manje ćete se znojiti pirat

Bay......................................

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...