Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Od juče ne znam šta radim.. od sreće. :uzbud:

Došli mi najdraži "gosti" iz Vršca... moja duša :) moj brat

i doveo mi moja dva vekika srca, snaju i malog bratanca :srce::srce:

a treće srce, najveće mi/nam je ostalo u Temishvaru.

Plan je da mi uzmu Kiću i odvedu ga preko raspusta kod njih,

zapravo, da njih dvojicu pošalju na sedmodnevno putovanje sa karate Savezom/Klubom Vojvodine, na neku lepu lokaciju u Deliblatskoj peščari.

.. ako ne krenem i ja, biću sama (i radiću svašta :roll:) narednih 9 dana.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

nagovaram se da idem da spavam...jbn dan...danas sam izuzetno svadljiv...ne prema svakome, samo prema onima kojima sam nekad nešto prećutao...i ne moram da ih čekam u zasedi...za čudo pojavljuju se sami, dolaze mi kao na tacni i kad ulete u vatru svi se pitaju "šta ti je?" "koji ti je k**ac?"...dosta mi je tuđih sranja, imam ih dovoljno i sam...jel ovo off? brišite ako jeste, ja odoh da spavam...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Farbao jaja...cijelo jutro...a zena ce veceras...takav je dogovor...:lol::lol:

I sredjujemo kucu...mladja cera slavi danas rodjendan...ne moze sutra jer joj citavo drustvo nekud ide za praznike pa mora danas...pa se moram jos domalo ispariti iz kuce...:uredu: sta ces neka...

bas sad razmisljam...prvo su slavili u kuci...pa kad su malo porasli onda isli u grad...a sad kad su opet malo veci vratili se ponovo da slave u kuci...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...