Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

 'ebem ti ove slobodne dane. :lol: 

Joooj šefe... ne psuj na slobodne dane :jok:

Još deset radnih dana, pa ću i ja dočekati te dane i neću ih psovati... jok... jedva čekam :lazy:

Trenutno pauziram od rada na računaru, nikako da završim sa dokumentacijom, fotografijama, pa da lepo sve pošaljem, odštampam, a onda obrišem i gotovooo... :jeee:

 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Smisljam ime za mace,imam tri.Jedno je tigric,ime se samo nametnulo zbog njegove boje,jedno je halapljivo ,krupnije i prozdrljivije od oba ova zajedno i nekako  mu se prilepio lokalizam-dumonja-..trece nikako da oznacimo nekim imenom.Stalno -ono crno belo-,na kraju cu ga nazvati Partizan..dajte neki predlog,ako vas ne mrzi..:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 meseci kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Čitam :knjiga:  ''Kneževa večera'' ... svratila samo da malo izađem iz mood-a :cica: 

​Jooooj... i ja sam to radila i još uvek radim... lektirišem sa Naučnikom - kaže moj drugi sinak koji nije raspoložen za lektire :dry: 

Kad smo kod toga, nakon mesec dana analize i čitanja Na Drini ćuprija - danas na online odgovaranju dobio je 5 :jeee: 

Svako veče smo pred zalazak sunca sedeli na terasi nas dvoje, ja čitam nešto moje, a on lektiru, 

pa me zaustavi i pričamo o nekim događajima iz knjige, o likovima, običajima, tom dobu...

Jutros, pred polazak na posao, imali smo još kratke konsultacije iiii... kad je javio za peticu, samo sreća, sreća, radost!!! :jupi: 

A šta radim?

Pokušavam da nađem neke stare fotografije za rad za moju školu, ali sam potpuno nesnađena u ovim folderima

i kanda ću u krevet, umesto da završim ovo pisanije... a rok za slanje je do nedelje, nemam još puno :ajme: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Upravo mi je stigao odgovor od profesorice da sam napisala lepo i osećajno pismo podrške i da smatra da sam obavila stručnu praksu :sunce: 

Imam još jedan predispitni zadatak da napišem do sutra i onda sam free do ispitnog roka :ufrci: 

A sad sam sebi dala slobodno dok ne padne mrak :roll: onda ću se baviti naukom,

trenutno mi svira fresh morning jazz i pijem treću (?!?) :kafa: i pitam se da li će se moj želudac odreći mene skroz ili me makar malo voli... :stid2: 

mnogo sam pokvarila neke stvari na sebi tokom prethodnog perioda, treba mi dooobar reset od svega :beyond: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...