Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...
  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Srkućem prvu jutarnju kafu. Bockam slova sa tableta, dobro mi ide, uzevši u obzir da sam još uvek u periodu adaptacije :) 

E da.. ovo mi je  dan za odmor jedan jedini. Razmišljam o ekipi sa kojom sarađujem. Smeh nam je univerzalni lek. Psihoterapija - faktički. Njih ću danas da ostavim po strani i poavetim se samo sebi i mojim voljenima. Ne znam u kom sam datumu, danu ;) i sinoć sam se zapanjila kada mi je doprlo do svestii da smo od sledeće nedelje u oktobru. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Došao s posla i pijem pivo. Pokušavam da ne mislim. Uopšte, bar na sat-dva pre odlaska na spavanje i novu celodnevnu smenu. Šokirao sam se saznanjem da ipak nisam platio Informatiku i struju za avgust, što sam bio ubeđen da jesam, oduševio saznanjem da imam para da to platim bez prodavanja bubrega. :lol:  Definitivno odnosi danak celodnevni rad, postajem ozbiljno dekoncentrisan. Stanar u Bosni me odveo u novi dug od 140 evra... malo je čudo što me nisu tužili do sad... otplatiću čim otplatim ovaj trenutni kredit. Valjda ću jednom isplivati bez skidanja kože. Radim sam pa bar ne nerviram sam sebe jutarnjim neredom  ...kakve su ti misli, takav ti i život, haotičan ...i da sam normalan poludeo bih. :beyond: Odo' da ne mislim, obećao sam. :lol: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Drago mi je čuti da radiš  

doduše, nije baš zgodno tako "neprekidno" radno vreme,

ali... bitno je da radiš, a držim fige da ti daju malo time-out :)

A ja odgledala košarku, pre toga u putu dovršila još jednu knjigu Erland Lua, 

pa sam opet guglala o njemu i kasno saznala

da je 2. i 3. decembra opet bio u Beogradu :ajme:

Opet nisam saznala na vreme... 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

 

Opet nisam saznala na vreme... 

​Ne znam da li sam ja blesavi optimista, ali verujem svim silama da za sve postoji vreme. Možda mi je to neka vrsta utehe, ali.. otkada posmatram stvari iz tog ugla (ja nestrpljiva i koja uvek ubrzava nešto :wacko:  :lol: ) zaista mi se mnogo toga dešava baš u pravo vreme i ima neku svoju simboliku. 
 

Izmeračila kafu, nisam je odavno popila.. ovako slatko.. polako. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odmaram na poslu... :lol:  Danas ima ukupno osam utakmica, bukvalno nemam šta da radim. Ubija me ovaj tempo, ništa ne stižem, propustio sam kompletnu sezonu NFL-a. :smor:  Pre dva dana sam pao na putu do stana, udario glavom u beton, pa sad sa ovako smućkanim mozgom možda budem u stanju da uživam u praznicima za promenu. :lol: Dobro sam, verovatno manji potres mozga. Zapustio sam i sajt, prosto ne postižavam. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

Razmišljam o ovom mom komšiluku... 

Valjda sam pretplaćena na sve ljudske vrste i podvrste :wtf:

Ima par dana da se ovaj moj prvi komšija primirio i ne pravi žurke od 1.00 do 5.30 am

kad, probudio se drugi komšija uporedo sa dolaskom lepog vremena i čovek voli glasnu muziku...

Ajd' što voli, ali ovo je brate silovanje mozga :ljutko:

Ne znam odakle izvlači ovakve note, ko to snima i još gore  ko to sluša... 

Užas!  Ne znam da li je to rep, narodnjak ili ono čudo sa IDJ tv kanala...

samo znam da je neizdrživo i nezdravo za okolinu....

Jedan dan ne možeš biti miran :beyond:

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...