Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

Веца је била у болници...чуо сам се јутрос са њом...уградили су јој стент...добро је...за који дан ће још један да јој уграде...најгоре је прошло...зезају је да није смјела а се заљубљује... :) ...ведра је инасмијана као и до сада...

 

Izmenjeno od strane člana vojo
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Hvala svima na pozdravima :kiss: 

Lepa je spoznaja da se mnoooooooogo ljudi raspituje za tebe!
Od nekih to nisam očekivala, zaista ali eto....izgleda da nisam loš čovek :hhh: 

Šta radim? Vratila se iz redovne, ali sada lagane šetnje....sela da prelistam novine i malo da virnem ovde. 
Divni ste i sve vas volim jako :srce: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na pozdravima :kiss: 
Divni ste i sve vas volim jako :srce: 

​Znaš li koliko sam mislila na tebe? Šta je bio povod?

Imam turbulentan period, i kada je posao u pitanju, kao i ''prajvat'' život. U par navrata sam sticajem okolnosti slušala i pomno pratila nekog motivacionog govornika - glumca po vokaciji. Misli su išle u pravcu da nema bolje motivacije od rada za sebe, za druge.. da se sve može naučiti, uraditi, ako se želi.. i došla do zaključka da tu motivacioni govori ''ne piju vodu''. Išla sam linijom, kako ti... Smuca.. lumi.. Aiko.. Beba... šibate, svaka na svoj način, ali šibate bez ikakvih motivacionih pokretača. 
Šta radim posle svega pročitanog? Koristim slobodno veče i vršljam po Lilly drogeriji (napokon je on line) i naručujem neke preparatiće, mada, kada malo bolje razmislim.. ma rodila me majka ovakvu, kakva jesam,ono što mi je u ovom trenutku potrebno je san.
Molim te, znam da imaš pundravce u :guza: (soriška i za smajli :lol: - bilo je jače od mene :andjeo:  ) sada odmori za sve ono što je prošlo.. i ono što te čeka :kiss: :zagrljaj:
 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

............. Šta je bio povod?.................

 

 Nema povoda. Sve zajedno je bio povod....propeler u :guza: .....nerviranje.....previše obaveza....i kažu dr takav mi oganizam (mnogo slatkog, cigara i kafe sa mlekom :( :() . 
Ono što moj muški kaže-"Da li ta Milka kada se otvori mora cela da se pojede?" -Mora! Piše sitnim slovima kao na ugovoru za kredit!! :hhh: 

Nema pravila za to! Kad te spuca -spucalo te! Bilo mršava ili  bila punija....fizički aktivna ili pasivna....nema pravila...pušač ili ne....! Samo BAAAAAAAAAAAM! 

Sada po temi: Sedim na terasi i baš me briga za sve! :hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

 Nema povoda.

:kiss: 
Znam da nema, tačnije ima povoda. Postavila sam pitanje sebi... tebi.. nama ''zašto sam toliko mislila na tebe''. 
Šta radim? Odmaram - od sutra sam u zilionitoj brzini, Nisam ni bila svesna da je počeo maj, pogledala sam samo stanje na računu i ukapirala da će uskoro treći dan ovog meseca :icecream:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Auuuu... :wtf: 

pa ja kao da živim u drugoj vremenskoj zoni 

a da ne pričam da radimo u istoj firmi, a ja pojma nemam :ajme: 

Draga moja Veco :srce: čuvaj mi se i uživaj i odmaraj tamo na vikendaji

i dopusti tvojima da te pošteno maze i čuvaju i štede... 

Mislim na tebe :srce: 

...

sad i ono što sam radila, ne radim, nego mislim na našu Vecu :zagrljaj: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Auuuu...

...

sad i ono što sam radila, ne radim, nego mislim na našu Vecu :zagrljaj: 

  :kiss:  Jesmo ista firma ali različiti "delovi" :hhh: ne brigesaj.....uostalom bolje da se šire lepe vesti nego ružne... :) 

Ja prvi put posle 3 nedelje pijem kafu..jeste bojleruša..al' hajd da probam..... i bljak je :hhh: nedostaje najvažniji "dodatak"

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pitam se da li da kažem gazdi da mu je "novo dupe" otišlo u 19h sa radnog mesta i ostavilo novog kolegu da se sam snalazi sa završnim obračunom koji je on, logično, zajebao jer ga je samo jednom uradio do sad? I da je mene u 23:30 pitalo da ga zamenim do podneva narednog dana? I da je ostavilo 320 dinara manjka u kasi? I kako su ove nove generacije ovako šmrljave? 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Pokušavam da pišem sa micekvog tableta. Nekako.. imam otpor prema promenama, jer je drugačiji osećak kada sednem, laptop ispred mene.. sa desne strane kafa ili čaj. Možda se i naviknem. 

Micek uskoro dobija "nabudžen"  da prosti @veca :laugh: komp., tako da je meni velikodušno ustupupio ovo čudo, koje mi "radi posao". O hoću li ubosti smajli :komp2:   :ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...