Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • 4 sedmica kasnije...
  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...

Završen tenis i sad smirujem adrenalin... 

Zovem sinka na 5:3 u trećem setu

- Dođi, sad će kraj. Mučio se, ali će sad biti kraj.

Dođe sinak, namesti se kraj mene, B. Agut krene 5:4, pa 5:5 :ajme:

- Ajde sine, vrati se u svoju sobu u gejm, ne valja kad ti gledaš.... 

I onda dođe taj brejk i Nole ga počisti sa terena sa 7:0 :jupi:

Kakav je on car! 

Raspametila sam se :srbija:

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Sedim u restoranu i plačem od smeha k’o poslednji ludak. Naručio sam sebi sočiva i u momentu pomislio da sam dao pogrešnu adresu, Njenu umesto svoje. Poslao mejl da ispravim adresu, prihvatili. 
 

Par sati kasnije, malopre, gledam u taj svoj mejl i ne verujem! :ajme:  Ja sam upisao dobru adresu i kasnije je promenio u Njenu! Dobro, adrese su jedna preko puta druge, nije greda... nego... kako sam bre toliko prolupao da pravu adresu za dostavu menjam u pogrešnu??? :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Pošto sam juče završila unapred zadatak i poslala profesorici, 

uspešno završila on line čas na google meet-u,

danas samo laganinni... :uredu: 

red knjige, red božićnih filmova na Divi :srce: 

ne postoji ništa lepše od tih filmova- nema ružnih reči, nasilja, svi su sređeni, čekaju Božić, lepe jelke i sve ukrašeno i šljašti... pojavi se neki problemčić, reše ga i svi su nasmejani kad dođe praznik... potpuno opušteno gledam filmove, pustim koju suzu kad krenu nevolje ( :lol: ) i onda uz lepe božićne pesme se smeškam na kraju i opet suze... sad radosnice ( :lol: )

Eto! Takav će mi biti dan :roll: 

P.S. I nemoj da mi neko opet kaže da sam plačiiii...... jer :ajme: znam i sama :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

E, sad već polako pucam po šavovima... :grr: 

Nemam osećaj da je subota, ceo dan neka gužva i rokovi... :dry: 

Prvo jutros na meet-u online čas, sa instrukcijama za novi esej i novi rok...

potom pisanje zadatka za večeras da pošaljem, da ne čekam poslednji dan...

onda Noletov meč, koji me izbacio iz takta i pomerio me...

pa pakovanje sinka na slavu kod devojčice...

pa taman da pošaljem zadatak, primetim da nisam uradila sve do kraja i da imam još da pišem, fotografišem i šaljem :ajme: 

i sad, pre 15-tak minuta pošaljem profesorici, kad stiže obaveštenje... 

novi zadatak iz statistike :sokiran: :dry: :ajme: 

Izneverovala sam!

i sad dođe sinak, pun utisaka i priča kao navijen, a ja nemam snage... nijedan božićni film da odgledam...

A sutra nedelja, a prekosutra na posao... živote, lutalicoooo.... :mikrofon:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
Pre 2 sati, Smucalica said:

Mene treba :tiganj:

Ehej :zagrljaj: nećemo tako da se igramo. 
Bićemo blage i nežne prema sebi, nama, bez obzira na trenutno stanje :kiss:

Pijuckam kafu, Uskoro sledi kuvanje ručka, pranje veša.. i postavljenje nekih persona na svoje mesto, dok je vreme. Inače mi i ovo malo normalnog sna ode.. Prioriteti :cica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ehej, vaC dve! :tiganj:

Nemo' da mi se tako raspoložavate! Nova godina kuca na vratima, čak sam i ja dobrovoljno! stavio Deda Mrazovu kapicu! I zaista sam dobro raspoložen ovih dana iako je svaššta nešto i dalje u domenu fantazije. 

Pijem pivo (ono pravo da me Smuca ne bije) i spremam se za pet uzastopnih radnih dana. :kez: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
On 12/6/2020 at 11:46 PM, Morpheus said:

Čak sam i ja dobrovoljno! stavio Deda Mrazovu kapicu! I zaista sam dobro raspoložen ovih dana iako je svaššta nešto i dalje u domenu fantazije. 

Pijem pivo (ono pravo da me Smuca ne bije) i spremam se za pet uzastopnih radnih dana. :kez: 

E, za ovo dobrovoljno, jedan :zagrljaj:I :kiss:od mene!

Dočekasmo i tebe u prazničnom izdanju :srce:

Izbor piva takođe pohvaljujem :ok:

A ja ispijam drugu kafu i spremam se za posao, a nešto mi se ne mrda, napolju neko sivilo i sve bljak. Srećom, petak je, pa mi je odmah lakše... :jupi:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 3 meseci kasnije...

Silom prilika morala danas, u subAtu da dođem u usijani NS iz moje lepe 'ladovine, zvane šuma. Kako sutra idem na koncert Nine (onaj od pre godinu i po...) odlučih da ostanem u NS...i eto sad se setih da bi možga mogla da virnem malo na portal.. :) 

Inače kuma mi je dodelila epitet da sam postala prava seljanka :beyond: i zaista ko bi rekao da ću posle celogodišnjeg života u gradu  otići da živim u "šumu"..iako je granica sela pomerena i sad i moj "sokak" pripada selu :stid2:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vratila se sa koncerta Nine Badrić....pa malo listam "novine"....
U kolima na povratku pita jedna (nova)  iz ženskog tima sa koncerta-jesi ti i "zvanično" baba?
-Jesam nego šta...i sad baš razmišljam kakva sam ja to baba kada se vraćam kasno noćoM sa koncerta? :ggg: 

Sve u svemu, posle godinu i po dana strpljivog čekanja, vredelo je! Konačno nastavaljamo sa predstavama i koncertima.... :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...