Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

  • 3 sedmica kasnije...

Piva poslije fudbalice i kupanjca...gledam ja imam talenat...gledam da mi nece biti cera ,,,prije 10 tak dana bila u pratnji drugara koji je svirao  bubnjeve...pa pratimo da je nece sad pustiti posto oni miksaju iz raznih emisija...:uredu:

​Ćera ti bila u mom komšiluku? Hoće li dolaziti ponovo? Da li se dečko plasirao u finale? 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vratila se od "frizerke"..ne tačnije dovela "zlato" i razmišljam...njegovo šišanje koje mora biti između 4 i 6 nedelja me košta 1600 din. Ovog puta samo produžili na 3 meseca zbog ( minusa.. ) ja moj odlazak kod frizera je jednom u 6 meseci i košta 500 dindŽi!
E zbog tog produžetka na 3 meseca me koštalo maaaaalko više jer se devojka namučila...eeeeeeeeee mogla bi da menjam profesiju!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Novi telefon, malo igranja sa kamerom... istraživanja  sa fotografijama i snimanjem..i sad naravno hoću to da prebacim na laptop.

Prikopčam telefon USB kabelom...neće...ništa....ma šta nećeš?
Krećem da gunđam i naravno koristim priliku da gunđam kako je vreme da se kupi novi laptop... :fijuk: jer ovaj nije kompatibilan...(kako ja to tako umem da izmislim dobar razlog kad se nameračim na nešto.. :fijuk: )

E sad..znam da skoro neće biti kupovine laptopa ne da mi đavo mira...slike moraju da se prebace..ali nisu samo slike problem. Problem je to što sam ja navikla na neke sms tonove i kada stigne zvučne obaveštenje dok sam na poslu tačno znam da li moram da pogledam u telefon ili ne...Naravno sad mi to nedostaje jer ponuđeni tonovi nisu po mom ukusu. 
Sad bi ja da "uđem u srce i dušu" telefonu, da mu ubacim te iste tonove, koje sam naravno skinula sa neta...ali ne ide.

Ne prepoznaje mi telefon! 

Ma šta ne ide??!?!?

Čitav sat je trajala "hiruška intervencija" na telefonu-ali operacija uspela, telefon preživeo i tonovi namešteni !!"

Mm (što bi rekla luminica) me gleda...onako baš čudno me gleda....ne sme da kaže - nešto ćeš pokvariti...ćuti jadnik jer se on baš uopšte ne razume u to sve!! 

Naravno ja ne bi bila ja da nisam "ušla"  u telefon :hhh: :hhh: 

E takoC!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...