Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

 

Nema mi druge nego da sutra posle posla (daaa moram da radim još sutra kako god znam i umem!) odjurim u šumu, u osamu, i tamo da se lečim....

​Viroza, a i imuno sitem ti je pao - diž' ga :kiss: 
Zaželela sam se pisanja na forumu, sela.. i sada kontam da je vreme za kafu - odavno je nisam pila ovako kasno. 
Duša ište! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mirujem - još danas. 
Upravo mi je čedo javilo da su mu skraćeni časovi. Obradovala sam se - veeliki vikend je pred nama, kao stvoren za učenje i ribanje kupusa. 

Razmišljam, koliko je zbudženo pismenih i kontrolnih zadataka za sledeću nedelju, jer je u micekovoj školi početkom oktobra ''gostovala'' eksterna kontrola. Drago mi je, što sam čedo ''nagazila'' i navela ga da uči - radi redovno. Ne, ne tražim petice.. ali maksimume da. Biće veselo :lol:  Tačnije - već jeste, mi smo jedno pozorištance :srce: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Upravo radim na tome da se povratim :hhh: na forum. 
Sada bez šale, igrala sam neku stratedžik igricu znanja. Upoznala nove ljude. I.. sve je to lepo.. i lepi su mi rezultati, ali sam počela mnogo da se dajem (balansu moj - pojavio si se) tako da sam izašla iz klana, igre. U rl-u sam videla svašta, na fb takođe ali ono tamo.. pa jbte. I ok mi je tamo, ali zaista nekada treba staviti tačku, i vratiti  se tamo gde mi duša ište. (ucom.mene) ovde :treptrep:  :srce: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

- Mamaaaa...znaš li da imamo ovo popodne i noć samo za nas? Tata i bata će doći u mrak...

- Znam :uredu: 

- Znači, mogu kod tebe uveče u krevet? Samo ću te ugrejati, da ti ne budu hladne noge :uredu: 

uhhh... :srce:  i naučnik ume da se mazi...na njegov način...

sad čekam da se vrati sa treninga i da nam napravimo ugođaj :) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

​Viroza, a i imuno sitem ti je pao - diž' ga :kiss: 
Zaželela sam se pisanja na forumu, sela.. i sada kontam da je vreme za kafu - odavno je nisam pila ovako kasno. 
Duša ište! 

​Nije mi pao imuni sistem nego sam od malaca dobila onu klasičnu dečiju anginu. Krajnici mi kao tenske loptice :hhh: 

Što bi deca rekla "dobila si onu koku" :hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne pitaj se nego načinji!!!
Upravo me nazvala T. i pita da li mogu da joj "uradim domaćI".. mala žabica je nešto kilava..ne stiže a treba joj za sutra...

I sad ja radim domaći-izmišljam, pravim i objašnjavam igračku. :fijuk: 

Što bi rekli jOpet idem u školu za isti ovaj moj posao :bek: 

Dobroo da nisam ostala i večeras u šumi pa direkt na posao odande..a 'tela sam!! 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...