Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Peeezdim od ovog fejsa....stalno mi stižu obaveštenja,da su prihvaćeni moji zahtevi za prijateeljstvo koje JA NISAM poslala...i pitam se šta li se dešava s tim nebuloznim fejsom...ljude i ne poznajem...osim što imamo neke zajedničke prijatelje....:aaa:

To se i meni dešavalo pre per nedelja, jedva sam se razjasnila sa ljudima da nisam ja slala zahtev za prijateljstvo, a oni kažu da im je stiglo od mene i prihvatili...

Onda sam ih fino ostavila, ali sam im sakrila sve moje aktivnosti, jer ljude ni ne poznajem, samo imamo dva ili tri zajednička prijatelja...

:wtf:

ni ja ne znam o čemu je reč...

A ja šta radim?

Pa, sad ću peći palačinke :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

O Boze, sta radim.. sta radimmm! :zid:

Disem da ne poludim do kraja i napravim opcu katafuckinstrofu.. :ljutko:

O Bozeee, kako me nerviraaaaaa!!!! Alergiju dobijem uvijek kad se desi nesto

ovako i fleke po faci i sve me svrbi i ... ubicu gaaaaaaaaa.. :aaa:

Pa ja stvarno ne znam jel nekim ljudima glava sluzi samo kao *ebeni ukras, il koji im je.. na neke stvari nikad se necu navic i jednom cu samo poludit (do kraja) i izpiCkerat sve redom u tri lijepe krasne materine.... puteve.. :zloca:

Et! TakO!

Ma wuuusaaaa.. meditate.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Malo gledam Farmu a malo velikog brata.

Evo sada prica Vendi:roll:

Priva o socijalnoj inteligenciji.

Obozavam rijalitije samo mi je sada malo nezgodno i malo sam i razocaran jer ne mogu da pratim u isto vreme

sve te igre , medjuljudske odnose , desavanja.....ona kaze njemu , pa on njoj odgovori i sve tako ........:)

Na Farmi je moj favoriu Milan Tarot

a u Velikom bratu Vendi.

Zbog njenih kapaciteta:)

Izmenjeno od strane člana bigrancer
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam, inace, velika spavalica. Mogla bih danima da spavam, i to da ustajem samo da jedem i da idem do klonje. E pa, navikla sam organizam (fala je kurcu) da ustajem oko 10 a lezem najkasnije do 1 - 2. Tako da, do malopre sasm spavala, obavila dorucak, i krecem u nove radne pobede, sto je za mene bilo nezamislivo do pre par nedelja :girldance:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...