Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

Eto bas razmisljam o jednom danu.

Veliki utisak je taj dan ostavio na mene .

Naime ....bio sam pre neki dan u Beogradu da se malo Beogradišem.

Stvarno je to jedna velika varoš.

Svega ima.

Ako ima ...i treba da ima.

Ko ce imati ...i kako ne bi imao.?

Ipak je to glavni grad nase, ne domovine vec otadzbine, da se patriotski izrazim.

....i tako....

...obavio ja to sto sam imao da obavim , sav srecan sto se ne penjem vec spustam niz balkansku ulicu ,

stignem do autobuske stanice , kupim kartu i kupim stanicnu uslugu,

jer gde cu kupiti ako u Glavnom gradu necu?

I opet srecan, odem na peron broj 28 i u 5 sati ( 17 casova) udjem u autobus i sednem na sediste broj 6.

A bilo neko tmurno vreme i jos udje i tmuran vozac , sedne za volan i kaze :

"E , stvarno , i ovo vreme , a bash sam hteo da stavim naocare i da se malo dzekiram.

Kupio ih pre neki dan i jos ih probao nisam ".

Ubaci vozac u rikverc i krene sa autobuske stanice.

Krene i pljusak.

Posle 10 minuta . samo sto smo izasli iz Beograda , stane pljusak i pojavi se sunce.

U istom trenu vozac stavi naocare na lice.

Stavi i smesak.

E sad ...da li zbog naocara ...da li zbog sunca ....ili neceg treceg .....stvarno ne znam.

Stavih i ja osmeh na lice .....:)

Znao sam .... zasto.:uredu:

Home sweet home !

Alabama!

http://www.youtube.com/watch?v=GcsROMfxNyY&feature=player_detailpage

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Lecim se :wacko: Od juce se lose osecam, ne mogu da nadisem i grlo i nos i usi i postepena kurcobolja i kao, sa' cu ja da se lecim. Lepo to meni juce krenulo, bila u krevetu celo popodne, cak sam se i preznojala (a mozda mi je samo bilo vrucina, ne mogu da dokucim), pojela kilu pomorandzi (goMno ce mi garant biti u tom obliku) i sta uradim uvece? Odem na probu folklora, djipam sat i kusur vremena, budem skroz mokra i tako izadjem na hladan vazduh. Probudim se ujutru, ne mogu da gutam, disanje da ne pominjem, kasalj mi se pogorsao.. Idem po kuci i jaucem nad teskom mi sudbinom. Sad sam se naoruzala sherbetom za iskasljavanje, drknem po koji Aspirin tu i tamo, napravila sam 2 litre limunade i zivcima da uspem danas jer sutra treba da idem na maraton. A ici cu u andrak a ne na maraton :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kupanjac pa spavanjac....sutra duuuug, slobodan dan. :) Iznenadno zensko druzenje od jutra do mraka u Bratislavi, treba skupiti snagu. :kez:

Sve kazem da cu da odolim pivu...pa slazem. :fijuk:

Lijepo je kad zivot ovako da priliku da planiras neke stvarcice, da mozes da uzivas u njima zajedno sa dragim ljudima.

Ovih dana bas nekako volim svoj zivot...:trep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...varim rostilj ...i pridodajem mu sladoled ...kad je baL, nek je Ful-baL :lazygirl: ........ (merkam i rostilj majstora, da mi pomogne oko utroska kalorija :roll:) ......i to nije sve ...idemo dalje - gledam one jadne gladne Sovajvere ...i dakako, lupkam po forumu. ..... Malo li je za opustajuce momente? :andja:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

SeLa da popusim i odmorim :uzdise: ... Uvukla sam se u plakare i napravila rusvaj ... u potrazi za 'kombinacijom' ...nazire se u mislima, ali jos nije to-to! Hocu da budem komotna (sto znaCi da stil 'Rodila me majka da budem pevaljka', otpada ... mozda bih, da je u krugu familije, pa se damo sestrinski u trku koja ce da se vidi iz satElita :cica:). Ovako, mora da zadovolji komociju ...a) da se bude udobno za trupanje, b) da 'ventilacija' radi posO ... da ne bih kolabrirala od vrucine, c) da se bude lepica i zgodnica ...kad je vec oskudacija u prilikama da me svet vidi tip-top. (klosarka, pardon, pepeljuga bi na Bal kao princeza :narcisa: ) ............ etc. Danas mora da znam ... ili da znam da ne znam :grr:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...