Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

Dolazi sinak sa treninga i gleda umešen plastelin u lepim bojama za sutra za posao:

- Wooooow... mati... ljubičaste kiflice!!! :uzbud: sa čim si mesila? Borovnicama? 

- Ne, sine... to je za vrtić, ne za vas...

- Mesiš kiflice tuđoj deci?!? :wtf: 

- Ma neeee... :jok: to je plastelin za njih...nije ništa za jelo :beyond: 

- Vidi, vidiii... a mi smo sad veliki da se igramo tim plastelinom? :blabla: 

***

i šta da radim... 

obećala sam za vikend da ću i njima napraviti :uredu: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Svadjam  se  sa jednom  svrakom.To je  drska i  bezobrazna  ptica koja je  bez  straha  dosla da  pojede  Dachinu  hranu,em  joj  to  nije  bilo  dosta,nego  je  ovog,kad  je  frknuo na  nju,bocnula  kljunom  po  glavi! :blink:Jadnik  je  samo  bolno  mjauknuo i  pobegao! Ja   mu  priskocila  u  pomoc,a  ona odletela  par  metara  dalje  na  visnju  i  ceka  da   udjem  unutra..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Oko 23h (sinoć - logično) sam krenula da pišem kako plešem. Muzikica, moja lopta, kuckanje - lepo raspoloženje. 
Odjednom bol ispod leve miške. :aaa:  Osa :ggg: 
Utrnula sam. Da li je to bio blagi šok, ali me je tako žvajznula da sam imala osećaj da mi trne leva strana torza. 
Roarggg :ggg: Prošlo je, spavala kao beba. 

Sada šnjuvam po netu, ispila popodnevnu kafu.. vreme je za trening. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Videla  jednu  zanimljivu  kapu,mada bas i  nisam ljubitelj bilo cega na  glavi  sem  kapuljaca,ova  mi  se  svidela..celu  sam kucu  prevrnula  da  nadjem  onih  sest igala ,i  sad  pokusavam  da  se  setim  kako se plete..nekad sam  to  znala..:vez:

​Nemoj se mučiti sa 6 igala. Uzmi okrugle igle. Lakše će ti ići pogotovo ako si malo zaboravila kako se pleet/štrika, mada se to nikada ne zaboravi. Podsetićeš se brzo ali se ne moraš mučiti. Okrugle igle su spas. 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sad to brdo vunice odnesem u vrtić i tamo seckamo, brljamo, lepimo, i tako je potrošim :hhh:  
Sve ostalo može da se kupi za relativno male pare....mislim na štrikano, heklano, vezeno....mašinski je sve urađeno ali nema veze...čak i beli vez  može da se nađe lepo urađen za relativno male pare...
Neka je to bilo nedostupno, osim ako ne umeš sam da napraviš. Sada? Sve može da se kupi. 

Moja ćera na pitanje-kada misli da nauči sama da šije, kaže-zašto kada imam tebe!
A kada ti gekneš smisliću već nešto! :hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...