Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

Evo slušam Brejkerse, i rekoh da izvršim uobičajeni jednomudvameseca pregled foruma. I ovog i onog drugog, Nekad su forumi bili ql mesto, u stvari su ih posećivali ql ljudi. A i ja sam bio mlađi, original jelen koji mnogo može...dok sam danas nešto poput ofucanog losa sa mahovinom na rogovima, uglavnom tako nešto matoro i močvarno . Nego, imal kakvog pipanja i vatanja na forumu ili ste i dalje svi u "mi se samo zezamo" fazonu? Mislim, sad samo mogu da živim tuđe živote s obzirom da sam potpisao ugovor da se odričem svog. Bračni ugovor, dabome :laugh: .

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Odgledala na tv-u po ko zna koji put film Tri metra iznad neba... :srce: 

i sad, ovako totalno ucveljena i uplakana, begam da pavam...

 

moj omiljen citat iz filma:

Iznenada shvatiš da se sve završilo. I tada u tom trenutku shvatiš da se sve dešava jednom u životu. Nikada više nećeš imati osećaj da si tri metra iznad neba.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...