Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Srkućem kafu. Onda ću laganini da odem kod moje doktorke, da vidim koji mi je. 
Da.. definitivno nema planiranja. Trebalo je da budem u divljini. 
A ja odoh da vidim zašto sam balava kao ovca :lol: zašto me boli svaki mišić, a nemam temperaturu, zašto mi kafa ima kiseo ukus... i takoC - uspeo sam u životu :hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

​Dođi slobodno! Uživam u samoći ali ne smeta mi društvo! 

Istina da ne izgledam reprezentativno ali ne marim :hhh: 

​Znaš da sam slaba na tvoj intelekt i da mi reprezentativni izgled uopšte nije bitan :lol: 
Mada, ruku na srce, ne verujem ti, kada je izgled u pitanju. Oprosti za neveru, ali.. :andjeo: 
Čekam još pola sata da popijem antibiotik, koji veoma specifično deluje na moj nervni sistem :hhh:  :crazy: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Lovim!!!

Neka brzo trčeća živuljka mi pobegla pod razvučen veliki krevet!
Tako sam brzo podigla krevet da sam ga malo i pokvarila..( :bek:  )  pa ga popravljala ali živuljku nisam uhvatila!
Ako me sutra nema pojela me zver tokom noći!!
:hhh:  

Zmija nije, miš nije...sve mi se čini da je džinovska stonoga aaaaaali....nisam sigurna :hhh:  :hhh:  

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam utisak da sve živuljke mogu da dođu u obzir, osim muva :lol: njih ne mogu da podnesem, dobijam napade histerije. 
Lm.. divim se samoj sebi, kako sam lepo zaspala u pola 9, kada je počelo da grmi - kao najlepša uspavanka. Odzvanjao mi je glas čeda, sa kojim sam se čula. Kikotao se, jer se danas napokon vidimo. Mda.. i čim sam osetila da mi je bolje, odmah sam udarila mini generalku, i sada me stiže, a leeepooo je trebalo da mirujem. I jesam - uglavnom :lol: 
Sada srkućem kafu, napravila promaju u dve prostorije da uđe čist vazduh. Merak bre. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pričala sam sa drugaricom preko skajpa skoro dva sata...

pretresali smo stvari vezane za posao,

pošto je u Norveškoj i radi posao za koji smo se i školovale,

pa malo razmenjujemo ideje i misli...

usput ja njoj pošaljem par knjiga, ona meni fotke mora, prirode i neverovatnih predela,..

i proletelo par sati :fijuk: 

za vreme divana sam osetila da mi je mob vruć,

a kad smo prekinule razgovor, preko celog ekrana stoji - overheating phone!!!

:sokiran: 

sad gledam u mob i ne pipam ga :jok: nek' odmara do sutra :) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Cerekam se ...nas par koleginica smo napravile lajavu grupu na viberu. Jedna od njih je na moru i nema stalno net..ali je zato muž uzeo neku karticu i sad ga je ona ubacila u tu našu grupu..pa nam objašnjava da slobodno pišemo, i da on neće čitati!

:hhh:  :hhh: 

Srećaaaaaaa pa sam na vreme videla taj momenat njegovog uključivanja u grupu!! 

Obavila tuširanje, napravila limunadu i planiram kako ću  da ih zajebavam (ups...) aaaaaaali na vreme sam prikočila!!
:hhh: 
Eto..sad ovde lupetam umesto tamo :fijuk: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dozvoljavanje neograničenog dovođenja stranih igrača ne znači nužno da će timovi donositi ispravne odluke po tom pitanju. Ovo je sasvim dobar primer toga. Ali im treba dozvoliti da pokušaju ako misle da će im to doneti rezultat. Vremenom će se stvari uravnotežiti. Ovim tempom do tad će nam fudbal očigledno potpuno propasti sa strancima i bez njih.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...