Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Negde sam čuo da je za čoveka najbolje da 8 sati radi, 8 sati spava i 8 sati ima za svoje slobodne aktivnosti. Gde se vi uklapate u ovu računicu? Meni je radno vreme 8 sati, prekovremeni rad se od mene u principu ne zahteva, tokom radnih dana spavam 6 sati, vikendom duže nekih 8 sati i više. E sad baš da imam 8 sati za slobodno vreme i nemam jer dosta vremena gubim na put, priprema za odlazak na posao i slično, tako da ja tu imam nekih 6 do 7 sati.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja nemam fixno radno vrijeme...ali onih boljih dana u sedmici ne prelazi 8...s tim da se nekad zalomi i 12-14h ...ali to onda iskasljavam danima, mLogo je.:kez:

Obradujem se kao mawi deca svom cetvrtku koji je free (sutra nije :dry: ) ...i taako, onda mogu da se smucam gradom, da obilazim radnje ili da prosto blejim u plafon. Duze od toga ja vise ne mogu da zamislim. Pocnu vile da me nosAju. :beyond: Navik´o organizam da radi sada i da je u pogonu...sad ovaj odmor koji sebu priustih od 8 dana...pa dobro je bilo u startu, a onda sam vec pocela da gledam kako da ubijem dosadu onog radnog dijela dana.

Spavam u prosjeku 5-6 sati...koliko god da se trudim, ne mogu duze, ubi me nesto, prevrni, okreni...nekad mi lakse da hodam sa podocnjacima nego da pokusavam da spavam.

Eeee da je sve tako sablonski, bilo bi lijepo. :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nigde se ne uklapam (za mene red ne vazi ...) radio sam i po 25 (slovima: dvadesetPet) sati na dan ... cesto spajao duple smene na taxiju (2x12h) ...iz druge u prvu pa treca pun gas / jesenas mi je standard biJo po 15-16 h ... ali ima i meseci kada qrcem ne mrdam.

Jedino znam da ako spavam vise od 7 sati imam celodnevnu glavobolju.

Takodze znam da i po nekoliko dana ne izlazim iz kafane...

Bolje,

da sesir nemam ...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 10 meseci kasnije...

8 + 2 prekovremenog (u najboljem slucaju, a desava se i + 4), 2 sata gubim na put, spavam 7, resto je 'odmor'? :uzdise: AhaM, a ves se sam pere, pegla, rucak kuva, itd :dry: ...

Neka, naviklO se i na takav ritam ...drazi mi je od 12 sati 'odmora'...

Lazes, skote :smor:

Od`kuce odem u 7h, vratim se u 18h...i za sta sam onda? .....Ni za Qrac :zeva:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ja svaki dan, bez vikenda, od 6 do 2....ponekad, ali retko van sezone, ostanem duze, 2 sata max...bilo je malo cupavo oko nove godine i tad smo radili bas fest, ali jbga...punilo se vino samo tako...u pocetku sam spavao non stop popodne, sad vise ne...legnem uvece oko ponoci, ustajem oko 15 do 5 i sasvim mi je ok...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ispade da ja imam idealno radno vreme. :fijuk:

6 sati x 5 dana u nedelji. Svaki vikend slobodan.

Retko odmorim popodne, i to kad krene da me drma neki virus no brzo to "prođe" kroz mene, pa tu obično bude i "kraj priče" (sad kad ureknem!! :hhh: )

Zadesi se po neki seminar...ili aktiv..ali to je zanemarivo.

Noću spavam otprilike 6 sati...što pretekne u od tih 12 sati je meni za dušu. :kez:

...ustvari meni je jako lepo :beyond:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja, kao i Veca, imam idealno radno vreme :)

Samo, ja volim seminare i razna usavršavanja, doškolavanja, tribine

i kojekakva čudesa, pa pored redovnih 6 sati,

ja u toku nedelje zakačim još par sati na nekim susretima :uredu:

Spavam mnogo manje od 6 sati,

znam da to ne valja, ali... ne ide mi nešto sa spavanjem i snovima...

Ali zato ono preostalo vreme, koje mi ostane od dana

trošim na sve ono što volim :)

I druženja, deca, kafenisanje, knjige, treninzi...

šta god, samo da ne mirujem i nikad ne spavam :jok:

Ako se zadesi da zadremam popodne,

to je prvi znak da sam bolesna :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

Radno vreme mi se sa sve putovanjem uklopi u tih osam sati..spavam manje od sest sati i to nikako nisam uspela da promenim, a citav zivot pokusavam..

Ostaje mi nekih desetak sati dnevno koje vecinom posvetim kuci i porodici..i mojim psima..

Tri puta nedeljno dva sata posvetim iskljucivo sebi..u pitanju je teretana, naravno..

Tada nisam tu ni za koga..ni za sebe..:smeh:

Sve u svemu, jako sam zadovoljna..pogotovo sto mi je radno vreme vecinom pre podne i posle citavo popodne i vece imam za sebe..:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...